Asus Vivobook 13 Łupek | Zapowiedź pierwszego odłączanego laptopa z wyświetlaczem OLED i systemem Windows 11 | Technika

firma technologiczna Zaprezentowano VivoBook 13 Slate, nowy laptop 2 w 1 z 13-calowym wyświetlaczem OLED i instalowane domyślnie. Firma zamierza konkurować z takimi propozycjami jak iPad Pro czy Surface Go 3 z terminalem, który może w prosty sposób rozłożyć klawiaturę na tablet.

możesz zobaczyć: Asus oferuje komputery ProArt Studiobook 16 i Vivobook Pro, które skupiają się na tworzeniu treści

Oprócz wyżej wymienionej głównej cechy i atrakcyjności ten laptop jest wyposażony w system audio Dolby Atmos،Lekka waga projektu Tylko 785 gramów, Ten ekran dotykowy Z dość małą ramką i własną klawiaturą, dołączony jest również gładzik, który Można go schować z tyłu panelu lub całkowicie wyjąć, aby przełączyć się w tryb tabletu.

Urządzenie można ustawić w czterech różnych pozycjach dzięki podstawie wbudowanej w plecy i innym funkcjom, takim jak Cztery głośniki Kompatybilny z wyżej wspomnianą technologią audio Dolby Atmos, 2 porty USB-C, a Jacek 3,5 mm Do słuchawek i gniazda microSD. U góry ekranu znajdziesz plik Skaner odcisków palców Które można wykorzystać do odblokowania komputera.

Tak wygląda Asus VivoBook 13 Slate w trybie laptopa.  (Zdjęcie: Asus)
Tak wygląda Asus VivoBook 13 Slate w trybie laptopa. (Zdjęcie: Asus)

możesz zobaczyć: Windows 11: Jak wrócić i ponownie zainstalować system Windows 10?

Jak wskazuje jego nazwa techniczna, laptop zawiera plik Obroża OLED z 13,3 cala Z Rozdzielczość Full HD 1920 x 1080, zapewniając żywe kolory i wyższą jakość obrazów w porównaniu do Panele LCD Kto zwykle używa tego rodzaju sprzętu na rynku. Inne specyfikacje obejmują procesor Intel srebrny N6000 czterordzeniowy 4 GB pamięci RAM I 128 GB pamięci masowej (SSD). Zawiera jednak mocniejszy jego wariant 8 GB RAM i 256 GB SSD.

Laptop ma również funkcje Wi-Fi 6I Bluetooth 2.0 i jeden 50-watowa bateria To, słowami samego siebie Asus, oferuje Do 9,5 godziny ciągłego użytkowania. Oczywiście szczegółem, którego nikt nie mógł przegapić, jest fakt, że VivoBook 13 Slate jest pierwszym urządzeniem, które zawiera Strona główna systemu Windows 11 Domyślnie. Nowa wersja systemu operacyjnego Microsoft Pozwoli to na lepszą wydajność w zakresie produktywności i stabilizacji Aplikacje na telefony komórkowe z Androidem pierwotnie.

możesz zobaczyć: ROG Phone 5s: nowe funkcje telefonów komórkowych Asusa

Asus Vivobook 13 Łupek przyjedzie do Peru W pierwszej połowie 2022 r.. Oficjalna cena podana przez firmę to 599 zł W swojej wersji z 4 GB RAM i 128 GB SSD. W tej chwili nie wspomina się, ile będzie kosztować mocniejsza alternatywa. Przybornik będzie zawierał plik Asus pióro 2.0 i Odłączana klawiatura z gładzikiem.

Asus Pen 2.0 dołączony do urządzenia może być używany w wersji tabletowej.  (Zdjęcie: Asus)
Asus Pen 2.0 dołączony do urządzenia może być używany w wersji tabletowej. (Zdjęcie: Asus)

standardowo

Projekt zaufania

wiedzieć więcej

Powiązane wideo

Microsoft pozwoli swoim pracownikom na stałą pracę z domu
Amerykańskie media poinformowały w piątek, że gigant technologiczny Microsoft pozwoli swoim pracownikom na stałą pracę z domu, jeśli wolą

Może Cię zainteresować:

Śledź nas na Twitterze:


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *