Atheyna Bylon zadebiutuje w sobotę na Mistrzostwach Świata w Boksie Kobiet

Panamka, która pożegna się już w pierwszej rundzie, zmierzy się ze zwycięzcą pomiędzy Kimberly Gittens (Barbados) i Agatą Kachmarską (Polska).

Mistrzyni świata i była olimpijka, Athena Bilon, zadebiutuje w sobotę 14 maja na olimpijskich mistrzostwach świata w boksie, które odbyły się w Stambule w Turcji, z rekordowym udziałem 310 zawodniczek z 73 narodowych federacji.

Nie przestawaj czytać: Ismail Diaz zwiększa swoje konto scoringowe

Po dokonaniu losowania i odebraniu kluczy do kategorii Bylon 'Bye’ przeszedł pierwszą rundę kategorii 75 kg iw sobotę 14 maja w 1/8 finału zmierzy się ze zwycięzcą pomiędzy Kimberly Gittens z Barbadosu i Agatą Kaczmarską z Polski, która będą walczyć jutro w środę na pierwszym randce wagi półśredniej.

Oczekuje się, że Bylon zaostrzy swoje przygotowania w tych dniach i utrzyma swoją wagę, aby być gotowym na swój pierwszy mecz w zawodach.

Nie przestawaj czytać: Alianza i Herrera FC grają dziś o miejsce w półfinale LPF

Bailon, lat 33, ma już doświadczenie w uczestniczeniu w Mistrzostwach Świata w Boksie i już wie, co to znaczy zająć najwyższe miejsce, gdy w 2014 roku zdobył tytuł w kategorii do 69 kilogramów.

Utwórz plik audio:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.