Atina Pilon zmierzy się z Polską w Pucharze Świata w Boksie Kobiet

Walka, która dobiega do 1/8 finału w 75-kilogramowej kategorii wagowej, odbędzie się w sobotę.

Panamska bokserka Athena Bailon już wie, kto będzie jej pierwszym przeciwnikiem na olimpijskich mistrzostwach świata kobiet w boksie, które odbędą się w Stambule w Turcji.

Nie przestawaj czytać: Alianza FC awansuje do półfinału po pokonaniu Herrery FC

Wczoraj na pierwszym spotkaniu kategorii 75 kg, kategorii wagowej, w której walczy Bailon, Polska jednogłośnie pokonała Agatę Kaczmarską Kimberly Gittens z Barbadosu.

Dzięki tej wygranej Kachmarska zmierzy się z Bielonem w 1/8 finału w sobotę 14 maja.

Bokserka minęła przesmyk „Do widzenia” w pierwszej rundzie, więc na spotkanie ze swoim pierwszym rywalem w turnieju musiała czekać do wczoraj.

Nie przestawaj czytać: Carlos „Arañeta” Ortega będzie miał wprowadzenie w Colón

Bailon, która od kilku dni przebywa w siedzibie Pucharu Świata, współpracuje z członkami kolumbijskiej drużyny, którzy pomogli jej przeprowadzić sparingi, aby zachować aktywność, gdy nadejdzie jej kolej na rywalizację.

Bokser z Panamy przebywa w Turcji z trenerem Gustavo Caicedo i fizjoterapeutą Margaritą Ozalez.

Bailon, lat 33, ma już doświadczenie w udziale w Mistrzostwach Świata w Boksie i już wie, co to znaczy zająć najwyższe miejsce, gdy w 2014 roku zdobył tytuł w kategorii do 69 kilogramów.

Utwórz plik audio:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.