Atlus planuje wydać dużą grę w 2022 roku


przynajmniej To jedna z tych firm, których nie sposób przewidzieć i choć już to wiemy Już nad tym pracują osoba 6i Jego pierwszy występ może wciąż być nieuchwytny. Jednakże wydawca Japonia planuje opublikować „nagłówek” w 2022 roku, ale tak naprawdę nie wiemy, co to może być.

W rozmowie z Famitsui Shinjiro Takada, kierownik produktu w przynajmniejPowiedział, że studio rozważa wydanie dużej gry w 2022 roku. Weź Ada Opisując projekt jako „grę, która stanie się filarem” przynajmniej’, więc łatwo założyć, że to master-franczyza, na przykład Osobalub coś zupełnie nowego i na wysoki budżet.

Istnieje również możliwość, że tak jest projekt reimaginacjiJest to gra RPG, która jest rozwijana od co najmniej pięciu lat. Nie wiemy praktycznie nic o tej tajemniczej grze, ale przynajmniej Wielokrotnie powtarzali, że wciąż nad tym pracują. Jeśli chodzi o przynajmniejNajlepiej trzymać nasze oczekiwania w ryzach, aby uniknąć rozczarowania.

Pleca-Amazon-OK

Od redakcji: Atlus to świetny programista, ale czasami ekscytują nas rzeczami, które nie są. Wszyscy czekamy na ostateczne pojawienie się Persony 6, ale japoński wydawca ma w planach także inne gry i wygląda na to, że spotkamy przynajmniej jedną z nich w 2022 roku.

przez: osoba centralna
Rodolfo Leon

Redaktor w atomix.vg Gracz, entuzjasta filmów i miłośnik popkultury.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *