ATP Cup: Rosja i Kanada spotkają się w półfinale | Sporty

posiadacz tytułu rosja, Zakwalifikował się w ten czwartek w Sydney O zwycięstwo w półfinale Pucharu ATP nad Włochami i Kanadą będzie mierzone jego miejsce w finale, który pokonał Niemcy dzięki zwycięstwu Felixa Auger-Aliassime nad Aleksandrem Zverevem.

Po pokonaniu Romana Sviulina (167 na świecie) przeciwko Canakowi Senerowi (10) 7-6 (8/6) i 6-3, Rosjanin Daniił Miedwiediew (2) iI wyrównał dla swojego kraju pokonując Matteo Berrettiniego (vii) o 6-2, 6-7 (5/7) i 6-4.

Czterech tenisistów spotkało się na korcie, aby rozegrać mecz deblowy, Gdzie Rosja zdobyła bramkę wygrywając 5-7, 6-4, 10-5.

„Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i przed każdym punktem rozmawialiśmy o tym, co robić. To zadziałało” – celebrował Miedwiediew. „Roman zaczął grać w niesamowity sposób i zdobyliśmy kilka szalonych punktów„, wskazany.

Seriale sportowe i rozrywkowe: Kliknij tutaj i zasubskrybuj Star +

Aby spróbować obronić swój tytuł w finale przeciwko Hiszpanii lub Polsce, Rosja będzie musiała pozbyć się Kanady w półfinale, który był zwycięzcą grupy C, w której cztery narody przybyły żywe od czwartku.

Wielka BrytaniaŚmiał się ze swoich opcji, pokonując USA 2-1. Zwycięstwo Niemiec zakwalifikowałoby Brytyjczyków.

Ale Auger-Aliassime (11) został mistrzem Kanady, pokonując 3. miejsce w ATP Zvereva 6-4, 4-6, 6-3, po tym jak Denis Shapovalov (14) zapewnił Kanadyjczykom pierwszy punkt, pokonując Jeana Lenarda. Struve (51.) 7-6 (7/5), 4-6, 6-3.

„Zagrałem dobry mecz przeciwko świetnemu graczowi. Pokonał mnie kilka razy wcześniej, więc cieszę się, że wykonałem tę pracę, szczególnie dla zespołu., Auger-Aliassime docenia po podpisaniu swojego pierwszego zwycięstwa nad graczem „Top 5” na świecie.

Dowiedz się o tych i innych wiadomościach sportowych w radiu BLU:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *