Australia i Polska w półfinale United Cup

Australia i Polska w półfinale United Cup

Redakcja Sportowa, 3 stycznia (EFE).- Polska po zwycięstwie nad Chinami i Australia, która wyeliminowała Serbię pokonując kontuzjowanego Novaka Djokovica, jako pierwsze dwa kraje dotarły do ​​półfinału rozgrywanego w Australii Pucharu Narodów Zjednoczonych.

Polska nie dała Chinom żadnych szans i dotarła do półfinału turnieju, wygrywając mecz ćwierćfinałowy 3:0.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zwyciężyli w grze pojedynczej, a Katarzyna Petr i Jan Zieliński dołączyli do zabawy, wygrywając w grze podwójnej mieszanej z Tobą i Sun w trzech setach 6:3, 5:7, 10-7.

Drugi mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Australią a Serbią zakończył się zwycięstwem gospodarzy.

W pierwszym meczu Novak Djokovic przegrał 6:4, 6:4 z Alexem de Minaurem, w pojedynku, w którym kilkakrotnie musiał być leczony przez fizjoterapeutę z powodu dyskomfortu w prawym ramieniu i nadgarstku.

Drugi mecz wygrały Alja Tomljanovic 6:1 i Natalia Stefanovic 6:1, więc mieszany debel pomiędzy Australijczykami Storm Hunterem i Matthew Ebdenem przeciwko Serbom Dijanie Radanovic i Nikoli Kasicowi nie był fenomenalny.

Dzisiaj odbyło się także ostateczne zakończenie fazy grupowej meczami pomiędzy Grecją a Kanadą w grupie B w Sydney i Francją przeciwko Włochom w grupie D w tym samym australijskim mieście.

Grecja odniosła zwycięstwo w pojedynczych meczach Stefanosa Tsitsipasa, który pokonał Stevena Dieza 6:2, 6:3 w zaledwie godzinę i siedemnaście minut oraz Marię Sakkari 7:6 (2), 6:3 nad Leilą Fernandez. . Duet Papamichael, Tsitsipas i Fong z Auger-Aliassime również przypadł do gustu Szwajcarowi, który w ćwierćfinale zmierzy się z Niemcami.

W grupie D w Sydney Francja pokonała Włochy 3:0.

Adrian Mannarino pokonał Lorenzo Sonego 6:4, 6:4, Caroline Garcia pokonała Yasmine Paolini 6:4, 5:7, 6:4, a debel Alexana Leccemii i Edouarda Rogera Vasselina wyeliminował Raula Brancaccio i Flavio Copoli 7. – 6 (5) I 6-4.

W ćwierćfinale Francja zmierzy się z Norwegią.

(c) Agencja EFE

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *