Austria odnosi drugie zwycięstwo zespołowe na stadionie Bischofshaofen

Jan Hurl, Manuel Wittner, Philip Aschenwald i Daniel Huber Osiągnęli tę niedzielę za Austria ten Druga drużyna wygrywa Z obecnego sezonu Puchar Świata w skokach narciarskich Zwycięstwo na austriackim dworcu Bischofshofen.

Tak jak 5 grudnia w Wiśle (Polska), pierwszej scenie testowej dla kadry narodowej, Austriacy ponownie zwyciężyli, tym razem w „Paul Ausserleitner Schans” (HS142) i z Philippem Aschenwaldem zastępując Stefana Krafta, który został wstrzymany. Program Pucharu Świata skupia się na przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

zrobili to z Łącznie 1015,5 punktów. Ciskać Skoczył 132 metry i 131,5 metra weteran Wittner, 36, osiągnął 128,5 i 137, Aschenwald do 128, 134 i Huber przy 133,5 i 129.

Platforma została ukończona przez japończycy Yukiya Sato, Keiichi Sato, Junshiro Kobayashi y Ryoyu KobayashiA sekundy to 1006,4 i Norrigus Daniel Andre Tandy, Johann Andre Furfang, Halvor Aigner Granrod i Marius LindvikA trzeci z 1006.2.

Trzeci z pięciu meczów w tym sezonie odbędzie się 15 stycznia w Zakopanem.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *