Avengers (gra), Crystal Dynamics wycofane z boosterów XP

na początku października, Crystal Dynamics umożliwiło zakup doładowań w grze (PD) cudowni mściciele. Natychmiastowa reakcja społeczności nie była pozytywna. Dzieje się tak dlatego, że Crystal Dynamics i Square Enix obiecali przed premierą gry, że nie będzie zawierać skrzynek z łupami ani mechaniki pay-to-win.. Dopalacze PD należą do tej drugiej kategorii ze względu na ich koszt w kredytach, walucie, którą można zdobyć tylko za pomocą kart bohaterów lub inwestując prawdziwe pieniądze.

Przez prawie miesiąc Crystal Dynamics i Square Enix nie opublikowały odpowiedzi na niezadowolenie społeczności. Niestety spowodowało to erozję dobrej woli, która została wygenerowana po uruchomieniu Wojna o Wakandę. Badanie w końcu nie ujawniło, z czym by to zrobił ekstraktory srebrne I Zachęty dla bohaterów.

Kiedy XP zostaną usunięte z gry? cudowni mściciele? Czy nadal można go używać?

Ekstraktorów bohaterów i odłamków nie można już kupić na rynku w grze cudowni mściciele. Jednak te gry nie znikną całkowicie z gry.

Od dzisiaj użytkownicy Mściciele (Gra) Nie można już kupować na Rynku Ekstraktorów Fragmentów ani Bohaterów. Jednak te dopalacze PD będą nadal oferowane jako nagrody. Ponadto gracze, którzy mają w swoim ekwipunku którykolwiek z tych przedmiotów, nadal mogą z nich bezpiecznie korzystać, kiedy tylko chcą.


cudowni mściciele Teraz dostępne na PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X/S, Stadia i PC. Aby dowiedzieć się więcej o grze Crystal Dynamics, Zalecamy skorzystanie z tego linku.

Źródło: Oficjalne konto Marvel’s Avengers na Twitterze

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *