Awangarda otrzyma nową mapę, a także Terminator; Graj za darmo do 26 lipca

2022-07-20

Każdy ma teraz tylko jedną rzecz na głowie, kiedy Wezwanie do służby Mówi się i to nic więcej niż Premiera filmu wezwanie do służby modern warfare 2 28 października przyszłego rokuwięc nic dziwnego, że serwery Call of Duty: Straż przednia Obecnie pusty, a jeszcze bardziej po poinformowaniu, że wszystko zdobyte w tych poprzednich grach (Call of Duty Modern WarfareA Call of Duty Black Ops: Zimna wojnaA Call of Duty: Strefa Wojny s Call of Duty: Straż przednia) Dla mnie Call of Duty: Warzone 2co sprawia, że ​​gracze zastanawiają się dwa razy przed zakupem czegokolwiek, ponieważ są to rzeczy, które wygasną.

Jesteśmy w środku Sezon 4 z Call of Duty: Straż przedniaI jak zwykle 27 lipca otrzymamy aktualizację śródsezonową, która wniesie do gry wiele nowych rzeczy. Wśród nich jest nowa mapa dla wielu graczy o nazwie „Desolation”, która jest średniej wielkości i inspirowana górską wioską z labiryntowymi alejami.

Dodatkowo otrzymamy trzech nowych operatorów za Call of Duty: Straż przednia s Call of Duty: Strefa WojnyTo jest Echina Oloy, była partnerka kapitana Butchera. A co najważniejsze, pojawienie się nowych operatorów w ramach specjalnej współpracy. Są to Model T-800 Terminator, grany przez Arnolda Schwarzeneggera, oraz Model T-1000 Terminator, grany przez Roberta Patricka, oba zaczerpnięte prosto z filmu. Terminator 2: Dzień Sądu, od 1991 roku. Każda z trzech postaci będzie kupowana w osobnym pakiecie, który będzie zawierał broń, emblematy i inne elementy kosmetyczne. Oba Terminatory będą dostępne przez ograniczony czas.

Karabin szturmowy Vargo-S zostanie również dodany w tej aktualizacji w połowie sezonu, chociaż tę broń można odblokować, wykonując wyzwanie w grze wieloosobowej z Call of Duty: Straż przednia lub inne wyzwania w Call of Duty: Strefa Wojny. To broń wybierana przez Agentkę Ikennę Olowe, więc jeśli z jakiegoś powodu ją kupisz, używanie tej broni z tym Agentem da ci dodatkowe doświadczenie.

w Call of Duty: Strefa Wojny Na mapie Rebirth Island zostanie aktywowane wydarzenie o nazwie Rebirth of the Dead. W takim przypadku gracze, którzy zostali wyeliminowani w gułagu, nie wezmą udziału w walce, ale zostaną automatycznie wskrzeszeni jako zombie. Aby odrodzić się jako normalny operator, gracz zombie musi zebrać cztery programy antywirusowe, które można znaleźć porozrzucane po całej mapie. Wyeliminowanie jednego gracza zapewnia dwa leki przeciwwirusowe, podczas gdy wyeliminowanie innego gracza natychmiast nagradza wszystkie cztery leki przeciwwirusowe.

Będziesz mógł grać w tryby wieloosobowe i tryb zombie w Call of Duty: Straż przednia Bezpłatnie od 20 do 26 lipca na wszystkich platformach. Pamiętaj tylko, że gra ma rozmiar ponad 100 GB i będziesz musiał ją zainstalować i odinstalować po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, chyba że zdecydujesz się ją kupić.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.