Bad Bunny wprowadził przedsprzedaż biletów na następną trasę koncertową

Bad Bunny zdołał sprowadzić Ticketmastera kilka minut po przedsprzedaży biletów na jego następną trasę koncertową (EFE / Etienne Laurent / Archiwum)

Właśnie tego popołudnia Minuty z przedsprzedaży biletów na Bad Bunny Tour Na terytorium Ameryki Północnej Ostatnia trasa światowa 2022, Strona Mistrz biletów wzmiankowany Awarie techniczne spowodowane przeciążeniem użytkownika Którzy próbowali kupić bilet i zostawili wielu z nich bez szansy, aby jako pierwsi kupili bilet.

pomimo Oficjalna sprzedaż rusza w piątek 16 kwietniaPodczas dzisiejszej przedsprzedaży, do której tylko niektóre osoby miały dostęp, obserwujący piosenkarkę na portalach społecznościowych narzekali, że przez pierwsze pół godziny, w niektórych terminach wydarzeń, Już ogłoszono, że od jego przybycia nie ma w sprzedaży żadnych biletów skończyć się Zapobiegania.

Zwolennicy byłego wojownika WWE Zobacz zrzuty ekranu pokazujące to Czekali, aż przedsprzedaż rozpocznie się godzinę wcześniejWykonane Wirtualna kolejka Na miejscu Mistrz biletów, Gdzie Było więcej osób, niż strona mogła zliczyć.

Zwolennicy piosenkarza czekają w wirtualnej kolejce (fot. Twitter / @ mushashonjr)
Zwolennicy piosenkarza czekają w wirtualnej kolejce (fot. Twitter / @ mushashonjr)

Kiedy w końcu dotarli do przodu klasy, Witryna wyświetla powiadomienie o błędzie podczas próby przejścia na stronę, na której można wybrać bilet do kupienia. Podczas gdy niektórym udało się zdobyć bilety po odświeżeniu strony, inni Nie udało się, bo czas przedsprzedażowy się skończył lub po prostu wyskoczył na ekran z powiadomieniem „W tej chwili nie ma innych biletów”.

Nadchodząca trasa Bad Bunny została ogłoszona 12 kwietnia i ma rozpocząć się na początku lutego i potrwać do kwietnia 2022 r. W Stanach Zjednoczonych piosenkarz odwiedzi: Waszyngton, Phoenix, Las Vegas, San Jose, Seattle, Portland, Inglewood, Los Angeles, San Diego, Dallas, Houston, Hidalgo, El Paso, Denver, Rosemont, Villaldivia, Newark, Brooklyn, Boston, Charlotte, Atlanta, Orlando Miami Dodaj do tych kanadyjskich miast Toronto i Montreal.

Bad Bunny będzie jednym z pierwszych wokalistów, którzy wystąpią na żywo z publicznością (fot. Instagram / badbunnypr)
Bad Bunny będzie jednym z pierwszych wokalistów, którzy wystąpią na żywo z publicznością (fot. Instagram / badbunnypr)

Konieczność zachowania przestrzeni między uczestnikami lub stosowanie masek na twarz, żeli antybakteryjnych lub Jakie środki zapobiegające infekcji, będziemy Najlepszy scenariusz jest oczekiwany w Stanach Zjednoczonych W obliczu obecnej pandemii koronawirusa.

Bad Rabbit stał się jednym z Pierwsi artyści, którzy wraz z żywą publicznością ogłosili swój powrót na scenęInni śpiewacy decydują się na koncerty lub prezentacje Platformy pływ Bez osobistej publiczności. Niektórzy inni śpiewacy, jak Enrique Iglesias, postanowili wstrzymać swoje trasy koncertowe.

Piosenkarz pożegnał się z WWE I z powrotem na scenę z filmem w swoich sieciach społecznościowych, w którym Triple H wypowiada następującą frazę:To, co zrobiłem, było niesamowite WrestleManiaAle teraz jest czas, abyś zrobił to, co robiszPóźniej wręczył mu złotą torbę z mikrofonem.

Wideo: Instagram / badbunnypr

Kariera Bad Bunny została ukoronowana w zeszłym miesiącu, kiedy Po raz pierwszy w historii Grammy, Piosenkarka Zwycięstwo w kategorii Best Latin Pop Album lub Urban Album s Podczas transmisji uroczystości został uhonorowany A nie kilka godzin temu, o godz pierwszy pokazJak zawsze.

Fakt ten nie tylko wyjaśnił znaczenie wizerunku portorykańskiego kompozytora i piosenkarza w Ameryce Łacińskiej, ale na całym kontynencie amerykańskim.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *