Badminton Rinkonada zmierzy się z Klubowymi Mistrzostwami Europy 2022 w Polsce

aktualizacja:

Zapamiętuje

Z nienaruszoną iluzją, Klub badmintona Rinconada Zaplanuj niedzielną trasę do polskiego miasta Białegostoku. Minęło dziesięć lat, a on nie startował w europejskich „mistrzach badmintona”. Długi termin kończy się we wtorek o godzinie 10.00, Kiedy zadebiutował przeciwko SMS Białystok, mistrzowi Polski Oraz zawodnik, z którym zagrają do ćwierćfinału. Wszystkie mecze zostaną rozegrane za Hala sportowa Zespołu Szkół Rolniczych w BiałymstokuFaza grupowa odbywa się od wtorku do czwartku, ćwierćfinały w piątek rano, półfinały po południu, a wielki finał w sobotę. Pióro Pióro Rinconada ma Minimum, aby przejść fazę grupowąNastępnie dokonaj kalibracji i sprawdź opcje rzutów rożnych, aby walczyć o medale, które trafią do półfinałów.

Ludzie w rogu zdają sobie sprawę, że ich grupa nie jest najlepsza. W pierwszej kolejności fakt przegranej z francuskim kandydatem Chambleyem uświadamia Sevilli, że nie zawiodą po meczu z Grekami o awans do finału. W tym celu Antonio Molina będzie miał całą ekspedycję i jego uroczysty zespół z języka angielskiego Rory Easton, Leona Lee i Tom Wolfden Gracze krajowi: Nerea Evora, Jaume Perez, Carlos Perez, Laura Molina czy Marta Molina. Pełen skład to dodatek do opcji graczy narożnych, którzy w przeciwieństwie do Finału Ligi, w którym nie mogli liczyć na Rory’ego Eastona czy Leonę Lee, mieliby w Polsce całą swoją broń, by posunąć się jak najdalej.

Harmonogramy etapów grupowych Rensonada – ABC

Entuzjastycznie i bez presji

Antoniego MolinyPrzed odlotem do Polski z lotniska w Sewilli był bardzo podekscytowany ponownym zagraniem w tych rozgrywkach, które przywołują tak piękne wspomnienia: „Dzisiaj bez wątpienia pamiętam wiele rzeczy, kiedy przyjechałem tutaj, aby wyjechać do Polski. W Europie nagromadziło się wiele podróży i doświadczeń i choć nie jest to dla nas nowość, czuję się tak, jakby to był pierwszy raz. Postaramy się za wszelką cenę odegrać dobrą rolę i nie bać się nikogo ani niczego. Myślę, że dobrze jest iść w zgodzie z sytuacją, w której się znajdujemy, ponieważ w innych wersjach odczuwaliśmy pewną presję, by być przynajmniej w półfinale. tym razem Chodźmy bezstresowo i cieszmy się tym doświadczeniem, dlatego bez względu na to, co się wydarzy, będziemy dumni z siebie i sezonu, który robimy. To, że jesteś w Polsce, to zwieńczenie wspaniałego sezonu. Planowaliśmy następny sezon, ale granie w Klubowych Mistrzostwach Europy sprawiło, że przestaliśmy trochę planować i skupiliśmy się na tym turnieju, aby przybyć z jak najlepszymi uczuciami.

Jeśli chodzi o zespół, Molina pozytywnie ocenia możliwość zapewnienia wszystkich na turniej: „Jest jasne, że Noszenie całego zestawu to dodatkowy plus. Mam cierń w wiedzy, co by się stało z całą naszą drużyną w finale Ranking IES, ale to już ostatni byk. Nigdy nie usprawiedliwialiśmy braku kluczowych graczy w finale, tak jak teraz widzimy, że to zupełnie normalne, że Rory i Leona są z nami w Polsce. Z nimi wszystkimi będziemy walczyć na maksaCóż, myślę, że cały zespół nie powinien się nikogo bać.”

Badminton Rinconada, która rozpoczyna swoją podróż we wtorek, W środę zagrasz z Chambly Oise, aw czwartek z Che Lagoense o tej samej godzinie (10.00). Wcześniej będzie trenował w poniedziałek na terenie, na którym odbędzie się turniej, aby przed rozpoczęciem zawodów dostosować się do toru. Wszystkie mecze można oglądać na żywo w telewizji UEFA Badminton TV.

Zobacz ich
uwagi

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.