Baptist Health, Norton Healthcare będzie wymagać szczepionek przeciw COVID-19 dla wszystkich pracowników

Baptist Health, Norton Healthcare będzie wymagać szczepionek przeciw COVID-19 dla wszystkich pracowników

Dwa systemy opieki zdrowotnej Louisville Metro wprowadzają wymagania dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 dla swoich pracowników. Prezes i dyrektor generalny Norton Healthcare „Ze względu na zmieniające się okoliczności”, powiedział, system opieki zdrowotnej będzie teraz wymagał od wszystkich członków zespołu, którzy nie zostali zaszczepieni, aby otrzymali pierwszą dawkę do 15 września. “Definiowanie standardów jakości i opieki jest częścią naszej misji, wizji i wartości. Jako organizacja opieki zdrowotnej musimy stworzyć najbezpieczniejsze środowisko dla wszystkich tych, którym służymy “, powiedział Cox w oświadczeniu w powyższym odtwarzaczu wideo: Wiedzieć o naruszeniu COVID-19 Według For Norton, ogłoszono wymóg szczepień, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, dostawcom, pacjentom i społeczności. Jak dotąd system opieki zdrowotnej tylko zdecydowanie zalecał pracownikom zaszczepienie się na COVID-19. „Teraz nadszedł czas, aby zrobić więcej” – powiedział Cox. Norton Healthcare powiedział, że wymóg ten nie będzie miał zastosowania do osób z wyjątkami religijnymi i medycznymi. Pracownicy, którzy nie zostali zaszczepieni, mogą umówić się na wizytę za pośrednictwem strony internetowej Norton tutaj lub odwiedzić dowolną klinikę Norton Prompt Care w Walgreens. Jeśli chodzi o Baptist Health, urzędnicy potwierdzili w poniedziałek, że system opieki zdrowotnej jest w trakcie wprowadzania wymagań dotyczących szczepień dla pracowników. Dodatkowe szczegóły zostaną ogłoszone jeszcze w tym tygodniu, ale Baptist Health będzie wymagać od wszystkich nieszczepionych pracowników i członków Baptist Health Medical Group wykonania zdjęć. szczepionka. System opieki zdrowotnej powiedział, że jego najwyższym priorytetem jest „zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, usługodawców, pacjentów i społeczności”. Nie jest jasne, kiedy w tym tygodniu Baptist Health przedstawi więcej szczegółów na temat wymagań dotyczących szczepień. Zdrowie ogłosiło wcześniej wymóg szczepionki przeciw COVID-19, która wejdzie w życie 1 września. Wymóg ten będzie obowiązywał wszystkich „członków zespołu i usługodawców, w tym rezydentów, stypendystów i rotujących studentów”. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań UofL dotyczących szczepień zdrowotnych.

Dwa systemy opieki zdrowotnej Louisville Metro wprowadzają wymagania dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 dla swoich pracowników ze względu na ciągłe obawy dotyczące wariantu delta koronawirusa.

Liderzy Norton Healthcare i Baptist Health powiedzieli, że szczepionki będą teraz wymagane dla wszystkich pracowników, ale wydaje się, że początek autoryzacji ma miejsce w różnym czasie dla dwóch systemów opieki zdrowotnej z placówkami w całym regionie.

„Ze względu na zmieniające się okoliczności”, powiedział Russell F. Cox, prezes i dyrektor generalny Norton Healthcare, system opieki zdrowotnej będzie teraz wymagał od wszystkich niezaszczepionych członków zespołu, aby otrzymali pierwszą dawkę do 15 września.

„Ustalanie standardów jakości i opieki jest częścią naszej misji, wizji i wartości. Jako organizacja opieki zdrowotnej musimy stworzyć najbezpieczniejsze środowisko dla wszystkich tych, którym służymy” – powiedział Cox w oświadczeniu.

W odtwarzaczu wideo powyżej: Co warto wiedzieć o atakach na COVID-19

Według Nortona wymóg szczepień został upubliczniony, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, dostawcom, pacjentom i społeczności. Jak dotąd system opieki zdrowotnej tylko zdecydowanie zalecał pracownikom zaszczepienie się na COVID-19.

„Teraz nadszedł czas, aby zrobić więcej” – powiedział Cox.

Norton Healthcare powiedział, że wymóg ten nie będzie obowiązywał dla osób z wyjątkami religijnymi i medycznymi. Pracownicy, którzy nie zostali zaszczepieni, mogą zaplanować przez Witryna Norton jest tutaj Lub odwiedź dowolną klinikę Norton Prompt Care w Walgreens.

Jeśli chodzi o Baptist Health, urzędnicy potwierdzili w poniedziałek, że system opieki zdrowotnej jest w trakcie wprowadzania wymagań dotyczących szczepień dla pracowników. Dodatkowe szczegóły zostaną ujawnione jeszcze w tym tygodniu, ale Baptist Health będzie wymagać od wszystkich niezaszczepionych pracowników i członków Baptist Health Medical Group wykonania zdjęć.

Według Baptist Health 65 do 70 procent z 23 000 pracowników systemu opieki zdrowotnej otrzymało już szczepionkę. System opieki zdrowotnej powiedział, że jego najwyższym priorytetem jest „zdrowie i bezpieczeństwo personelu i dostawców, pacjentów i społeczności”.

Nie jest jasne, kiedy w tym tygodniu Baptist Health przedstawi więcej szczegółów na temat wymagań dotyczących szczepień.

Inny dostawca opieki zdrowotnej w metro, University of Louuisville Health, wcześniej ogłosił wymóg szczepionki przeciw COVID-19, która wejdzie w życie 1 września. uczniowie.”

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań UofL dotyczących szczepień zdrowotnych.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *