Barca próbuje zareagować na ostatnie porażki w Polsce

Barca próbuje zareagować na ostatnie porażki w Polsce

Porażki z Wesbremem w Palau (Champions) i porażki z Fuchs Berlin (Superglobe) i jedyne zwycięstwo z Kielcami od dziesięciu dni w ostatnich trzech meczach z europejskimi drużynami.. To remis Barcy, która dotarła do tego etapu bez porażki w tym sezonie Wisła Płock Xaviego Sabaté, która była asystentką Carlosa Ortegi w węgierskim Weszpremie, ma nadzieję na reakcję..

Oprócz Sabette, polska drużyna Ma w swoim składzie trzech zawodników: środkowy obrońca Nico Maintejia, o którym w Hiszpanii niewiele się mówi, ponieważ gra daleko i nie ma go w kadrze narodowej, mimo że jest jednym z najlepszych środkowych obrońców; Skrzydłowy Perez Ars; i międzynarodowy punkt zwrotny Abel Certio. Dokładnie centra Certio i Freda Uważny kibic znajdzie się pod lupą: Portugalczyk Frate został wybrany najlepszym na swoim stanowisku na niedawnym Super Globe, a Asturianin to zawodnik Barcelony, który wychował się w Polsce, bo nie było dla niego miejsca w drużynie Barcelony. Ale teraz, Bez Fabregasa i ze składem Barcelony bez kluczowego zawodnika zawsze będzie zainteresowanie, czy zakład na Luisa Frata był lepszy niż na Abela Certio.

Ortega przywozi trzy rdzenie zespołu, podczas gdy Frate, Rodriguez i Gallego podróżują, Brazylijczyk zastępuje Longaro, a Peter Chigusa uzupełnia pakiet profesjonalnej drużyny, aby wzmocnić centralną pozycję w turnieju. „Obrona Wisły jest jedną z najsilniejszych w Lidze Mistrzów i trzeba ją dobrze czytać, w przeciwnym razie zmusza ona przeciwników do strzelania z bardzo niewygodnych pozycji”

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *