Barcelona | Lewandowski i smutne wyznanie na temat jego kariery w Pucharze Europy | Sport | międzynarodowa piłka nożna

Barcelona |  Lewandowski i smutne wyznanie na temat jego kariery w Pucharze Europy |  Sport |  międzynarodowa piłka nożna

W filmie dokumentalnym o swoim życiu, dostępnym na Amazon Prime, napastnik Barcelony wspomina jeden z najgorszych momentów w swoim życiu. W ogóle nie miał głowy.

Robert Lewandowski Jest jednym z najlepszych napastników we współczesnej historii futbolu. Pokazał to, odkąd zyskał sławę w Borussii Dortmund, a potem w Borussii Dortmund Bayern Monachium A teraz z nim Barcelona. Jednak w karierze polskiego napastnika nie wszystko układało się tak różowo. Był czas, kiedy piłka nożna zeszła na drugi plan z powodu rodzinnej tragedii, którą odważył się ujawnić w filmie dokumentalnym o życiu swoim i swojej żony Anny Lewandowskiej. Stało się to kilka dni temu Euro2016 Nie mógł się skupić w 100%.

W dokumencie Amazon Prime Lewandowski przyznał, że jego żona poroniła kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy 2016. Robert reprezentował Polskę i biało-czerwoni dotarli do ćwierćfinału.

Ta sytuacja była dla niego bardzo trudna i wpłynęła na jego występ w turnieju: „Musiałem skupić się na piłce nożnej, ale miałem ważniejszy temat na głowie”.Polak, który był krytykowany za to, że nie strzelił gola w trzech meczach grupowych z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą, stracił bramkę.

Dzisiejszy napastnik Barcelony nie zrobił tego w meczu 1/8 finału ze Szwajcarią. Jego jedyny gol w rozgrywkach padł w ćwierćfinale z Portugalią. „Kibice nie mieli pojęcia, po prostu oczekiwali, że strzelę gola i był to Robert”.I — stwierdził Lewandowski.

Pomimo faktu, że jego żona nadal cierpiała z powodu utraty syna, Lewandowski wiedział, jak dojść do siebie, aby pozostać jednym z najlepszych na świecie.. „Nawet jeśli czujesz się smutny i rozczarowany i smutny w życiu prywatnym, w rzeczywistości musisz radzić sobie ze wszystkim, gdy jesteś na boisku, próbując skupić się na tym, co musisz zrobić”..

Zemsta Roberta

Narodziny Klary, rok po traumatycznym wydarzeniu, przywróciły rodzinie szczęście. W 2020 roku mieli też córkę Laurę. Anna Lewandowska wspomina jednak, że narodziny pierwszego dziecka były bardzo skomplikowane: „Ledwo przeżyłem”.

Robert Lewandowski i jego żona Anna Lewandowska.
Tak wygląda dziś szczęśliwa rodzina Lewandowskich. (Foto: Anna Lewandowska/Instagram)

Odbierać Nasz biuletyn: Wyślemy Ci najlepsze treści sportowe, tak jak zawsze robi to Depor.

Może Cię to zainteresować

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *