bardowie, gnomy i wszystkie zmiany aktualizacji

Larian Studios nadal stawia na ulepszanie świata fantasy Brama Baldura 3 I tym razem zrobił to elegancko. Ósma duża aktualizacja nazywa się wartości i wiedzy Jest teraz dostępny dla wszystkich użytkowników.

Wśród najbardziej godnych uwagi zmian jest włączenie klasy Bard, która może odtwarzać piosenki lub bić wrogów. Są one podzielone na dwie podsekcje, z jednej strony Kolegium Męstwa, którego celem jest walka, oraz Kolegium Wiedzy, oparte na sztukach magicznych.

Oczywiście oboje dzielą umiejętność gry na dowolnym instrumencie z wykonawcą poziomu 4, chociaż rozpoznają potencjalne reakcje NPC. Mamy też dodatek posągów, co oznacza, że Pierwsza grywalna rasa od czasu wydania Baldur’s Gate 3 we wczesnym dostępie.

Z drugiej strony, mali wrogowie mogą teraz gromadzić się jako kolektywna sztuczna inteligencja i jednoczyć się z nami, aby utrudnić nam sprawy. I jakby to była gra RPG Elitarny Snajper 5, trafienia krytyczne mają teraz killcam. Wreszcie poprawiono stabilność gry wieloosobowej, aby uzyskać szybsze połączenia, a opóźnienie zostało zmniejszone.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.