Bardzo potężny Alexis McAllister ujawnia gola przeciwko Polsce w Pucharze Świata w Katarze 2022: „Tego nie było”

Bardzo potężny Alexis McAllister ujawnia gola przeciwko Polsce w Pucharze Świata w Katarze 2022: „Tego nie było”

Rok po meczu z Polską na mundialu Katar 2022, Alexisa McAllistera Otworzył się i przerwał ciszę na temat jednego z najszczęśliwszych momentów w swoim życiu.

Zdecydowana opinia Alexisa McAllistera na temat Colo Barco i jego rady dotyczące gry w Europie: „Nadmierny luksus”

Alexis McAllister wyraził swoją opinię na temat Colo Barco po porażce Boca z Fluminense i doradził mu, aby pracował w Europie.

Rozmawialiśmy o tym przed meczem i pod koniec pierwszej połowy przypomnieliśmy sobie, jak weszliśmy w pole karne.Do tych miejsc, bo tam często uczestniczyli i ważne było dotarcie do rzutów karnych.

Zabójcza reakcja Alexisa McAllistera na insynuacje Camili Mayan: „Odkąd byliśmy dziećmi”

Po filmie, który Camila Mayan umieściła w swoich sieciach, Alexis Mac Allister udzieliła bardzo ostrej odpowiedzi Ailén Cova.

Następnie Molly dostarczyła oszałamiający krzyż, który normalnie trafiałby do Leo. Ale go tam nie było i przy odrobinie szczęścia wysłałem ją do środka– dodał mistrz świata w rozmowie z Sebastianem Vignolo.

Alexis McAllister wspomina jeden z najważniejszych momentów swojego życia

W wywiadzie Alexisa McAllistera Nawiązał do objęcia Lionela Messiego po ogłoszeniu jego zwycięstwa w Pucharze Świata 2022 w Katarze.

„Powiedziałem mu wszystko, czego nie powiedziałem mu od trzech lat. Nie jestem osobą, która z nim dużo rozmawia, to tylko chwile. Jestem bardzo nieśmiała i trochę zawstydzona, ale już czas. Gdyby go tam nie było, nie byłoby go już nigdy więcej– potwierdził piłkarz.

„Co ci powiedziałem? Podziękowałem mu za wszystko, za sposób, w jaki nas powitał, za to, jak nam pomógł i za to, że uczynił nas mistrzami świata.wyraził Alexis.

Z kolei McAllister opowiedział, jak przeżył ostatnie chwile dogrywki przeciwko Francji pod osłoną Emiliano Depo Martineza: „Siedziałem na ławce rezerwowych. Byłem jednym z nielicznych, którzy zareagowali na zapis, bo wszyscy byli w szoku. Nikt nie może w to uwierzyć. Poza tym kontratak nastąpił szybko i wtedy Lautaro Martinez głową strzelił głową. „To był intensywny moment”.

„Na tyle, na ile to możliwe, dobrze poradziłem sobie z karami, ponieważ Depo obronił drugiego gola, Paulo strzelił gola i byłem już trochę spokojniejszy. „Przytulałem Julie Alvarez i Girouda Rulli” – powiedział mistrz świata, który dodał również: „Stałem nieruchomo. Zacząłem iść i zajrzałem za ławkę, na której siedziała moja rodzina, i to była pierwsza rzecz, jaką zrobiłem. Przeszedłem przez całe boisko, uścisnąłem rękę sędziego i pogratulowałem francuskiemu bramkarzowi Szedłem dalej, aż dotarłem do miejsca, gdzie świętowali moi przyjaciele.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *