Barovero wraca do argentyńskiego futbolu i będzie rywalem River

Barovero wraca do argentyńskiego futbolu i będzie rywalem River

Doświadczony bramkarz exRiver Plate, Vélez, Huracán i Atlético de Rafaela, Marcelo Barovero W wieku 39 lat miał zostać w ciągu następnych kilku godzin czwartym wzmocnieniem Banfieldaz którym podpisze 18-miesięczny kontrakt, do grudnia 2024 roku, po zakończeniu współpracy z meksykańskim klubem Atletico San Luis.

Barovero Odszedł od argentyńskiego futbolu w maju 2016 roku, kiedy rozstał się z nim rzeka Aby dołączyć do Necaxa z Meksyku, następnie udaj się do Monterrey w tym samym kraju, a następnie do Burgos z Hiszpanii.

Występował w Atlético de Rafaela w 2003 roku, w Argentynie grał także w Huracán i Vélez Sarsfield, a także grał w reprezentacji Argentyny powołanej przez Alejandro Sabellę .

Obecnie w tym samym łańcuchu inkluzji dodano również wiodące znaczniki inkluzji Ezechiel Bonifacio i środkowy obrońca Gabriel Arandaktórzy zgodzili się na ich warunki zatrudnienia Banfielda Dni przed startem Pucharu LPF,

Podmiot z południowych przedmieść Buenos Aires rozpoczął rozmowy z obydwoma graczami i poczynił „ważne postępy”, aby mogli dołączyć na zasadzie wypożyczenia do grudnia 2024 r., według źródła powiązanego z „ćwiczeniami” Télam.

Bonifacio, lat 29, zwykle występuje jako prawy skrzydłowy. Grał w Gimnasia y Esgrima La Plata, Union de Santa Fe i Huracán. Obecnie gra w Podbeskidziu Bielsko Biała, w drugiej lidze polskiej piłki nożnej.

aranda, 22-latek jest obecnym kapitanem rezerwowej drużyny Boca Juniors, klubu, w którym zadebiutował już w pierwszej lidze, występując w 14 meczach.

Drużyna prowadzona przez DT Julio Césara Falcioniego została wzmocniona – na razie – przez przybycie ofensywnego pomocnika Matíasa Ramíreza z Godoy Cruz de Mendoza.

Banfield wystartuje w poniedziałek 21-go o godzinie 18:00 jako gość Huracan, w pierwszym terminie LPF Cup, w pojedynku w Strefie A zawodów.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *