Barty Kerber i Pliskova Sabalenka, półfinały Wimbledonu

Barty Kerber i Pliskova-Sapalenka zagrają w półfinale Wimbledonu kobiet w czwartek. Tylko ostatni z nich nie grał w finale Wielkiego Szlema, ale wchodzi w świetnym momencie. Oczekiwania są otwarte, ponieważ Mistrzostwa Londynu w każdym razie pomijają świetlaną prawdę o równości panującej na torze WTA: Trzech najlepszych, którzy grali do tej pory w tym roku, miało dwunastu różnych graczy w półfinale.

Mecze ćwierćfinałowe, które odbyły się we wtorek, rozstrzygnięto w dwóch grupach, z których najatrakcyjniejsze były te grane przez Sabalenki i Jabera, tenisistów, którzy w tym roku odnieśli największą liczbę zwycięstw, a Białorusinka zdecydowała jej wielka siła i determinacja, by nie wpaść w szeregi Tunezyjczyków. majdan. Karolina Pliskova, która dotarła do półfinału Wielkiej Czwórki, daleko wyprzedziła Szwajcara Golubka. Mistrzyni Londynu z 2018 r., Angelique Kerber, wykorzystała fizyczne słabości Czech Muchovej; Ashleigh Barty nie poszła na ustępstwa w meczu Australijczyków z Tomljanoviciem.

Podczas gdy kobiety decydowały o swoich pojedynkach Hubert Hurkacz wrócił z przełożonego meczu w poniedziałek i wyeliminował Daniila Miedwiediewa, druga książka. Polak z powrotem pod ramę i Roger Federer zostanie zmierzony w środę w ćwierćfinale. s Nowy finał między Szwajcarami a Djokoviciem coraz bliżej Pozostałych sześć turniejów kwalifikacyjnych nie zostało jeszcze rozegranych w tych ostatnich rundach Wielkiego Szlema.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *