Bateria Xiaomi o wartości 200 euro jest lepsza niż w iPhone’ie 12 Pro Max lub Google Pixel 5

Według DxO Xiaomi Redmi Note 10 ma lepszą baterię niż niektóre z najdroższych telefonów na rynku.

Jest to jeden z Najpopularniejsze telefony komórkowe w 2021 r. Doskonała specyfikacja i stosunek ceny. A jeśli jeszcze Cię to nie przekonało, teraz jest jeszcze więcej powodów, dla których Uwaga Redmi 10 Powinien znajdować się na liście kandydatów, jeśli szukasz nowego telefonu komórkowego.

i to jest Najnowsza analiza opublikowana przez DxOMark Pokaż pokaż Xiaomi Redmi Uwaga 10ي Postęp Autonomia zdolna ominąć niektóre z najdroższych i najbardziej zaawansowanych telefonów komórkowych na rynku, mimo że jest to urządzenie, które można kupić już dziś mniej niż 200 euro.

Ekran Xiaomi Redmi Note 10.

5000 mAh Redmi Note 10 świeci na DxOMark

w maju, DxO opublikowało analizę telefonu komórkowego z najdłuższą autonomią na rynku w 2021 rokuModel Samsunga, wyceniony na 300 euro. Pomimo tego Uwaga Redmi 10 Nie mógł dotrzeć do koreańskiego modelu, jego pojemność 5000 mAh skłoniła go do zdobycia to Klasa 87 w porządku niezależności DxO.

W ten sposób urządzenie jest umieszczone w 2 miejsce w światowym rankingu, przewyższając modele takie jak OPPO A74.

Jednak ta postawa również go ustawia Oprócz znacznie droższych modeli, włącznie z OPPO Znajdź X3 Pro, iPhone 12 Pro Max albo Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, mimo że ta ostatnia ma Ta sama pojemność baterii Model Xiaomi.

Szczegóły DxO, które składają się na jego metodę analizy التحليل Wykonaj różne testy w różnych scenariuszachAlbo robotami, albo ludźmi.

W swojej analizie DxO wyróżnia się na tle Redmi Note 10 Autonomia do trzech dni, a także System szybkiego ładowania szybszy niż konkurencyjne modele W tym samym przedziale cenowym, dzięki 33 watowy system zasilania Z ładowarką w zestawie.

7 telefonów Xiaomi z największą baterią (2021)

Zwracają jednak uwagę, że Wydajność baterii przy wyłączonym ekranieMoże z powodu braku optymalizacji MIUI.

W każdym razie jest to wyraźnie jeden z Telefony komórkowe o lepszej autonomii z rynku w 2021 roku.

Powiązane tematy: telefony komórkoweA Chińskie telefony komórkoweA XiaomiA Xiaomi redmimi

Ten artykuł jakoś sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *