Battlefield 2042 dostrzegł swoje problemy i przygotowuje duże aktualizacje na najbliższe tygodnie

Pole bitwy 2042 Zaczął w niewłaściwy sposób, ale jak wiele innych tytułów wcześniej, w nadchodzących tygodniach spróbuje naprawić swoje problemy. sztuka elektroniczna I Kostka do gry W tym tygodniu podzielili się planem działania, który podejmą, aby naprawić wszystkie problemy strzelanki, od stabilności serwera po poprawki w Zabawa bronią palną, przechodzi również przez silnik kolizji, renderowanie treści i inne cechy, które sprawiły, że tytuł otrzymał Rekordowa liczba negatywnych recenzji.

Masowa publikacja na oficjalnej stronie gry zaczyna się od potwierdzenia, że ​​w Battlefield 2042 są już miliony graczy i że tytuł znacznie przewyższa liczbę graczy swojego poprzednika, Pole bitwy V. Szybko jednak rozpoznaje problemy z eksperymentem niecały tydzień po jego uruchomieniu. EA i DICE potwierdziły, że będą wspierać grę przez kilka lat i potwierdziły, że w nadchodzących tygodniach pojawią się dwie duże aktualizacje gry.

Jeszcze przed premierą, w ciągu tygodnia wczesnego dostępu dla niewielkiej liczby odbiorców, Battlefield 2042 otrzymał aktualizacje poprawiające stabilność serwera, z całkiem zadowalającymi wynikami. Od DICE oczekuj tego Dokonują ponownej oceny funkcji franczyzy, które pozostawiliTakich jak tablica wyników w grze końcowej, wyszukiwarka serwerów i cenny czat głosowy, ale ich powrót nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

(Zdjęcie: Sztuka elektroniczna)
(Zdjęcie: Sztuka elektroniczna)

W najbliższy czwartek, 25 listopada, zostanie wydany drugi duży patch do gry, ale Najważniejsza aktualizacja pojawi się na początku grudnia dla wszystkich graczy. Jednym z priorytetów zespołu programistów jest kwestia serwerów i wydajności gry, zwłaszcza na PC. Jeśli chodzi o pierwszą, to chociaż osiągnięto już ogólną stabilizację, nadal istnieją problemy do naprawienia, takie jak niemożność zmiany broni w niektórych grach lub problemy Odnośnie.

Po drugie, zespół programistów naprawił już problem, który powodował problemy z konsolami do gier X-Box Wyłączy się w środku gry, ale na PC problem będzie wymagał bardziej skomplikowanych rozwiązań. Ulepszenia zostaną zastosowane w silniku gry, aby wszyscy użytkownicy, niezależnie od tego, czy posiadają karty graficzne najnowszej generacji, czy nie, mogli cieszyć się najlepszą możliwą wydajnością bez poświęcania czegokolwiek.

Wiele z tych ulepszeń zostało wprowadzonych przez setki użytkowników, którzy udostępnili twórcom filmy, zrzuty ekranu i szczegółowe opisy swoich sytuacji. Wśród tych filmów jest wiele filmów pokazujących problemy z plikiem Zabawa bronią palną, z pociskiem, który chybił celu, mimo że był idealnie wycelowany. Poprawki tego problemu pojawią się w trzeciej aktualizacji na początku grudnia. Zmiany te będą związane z różnymi ustawieniami czułości podczas celowania na konsole i komputery, a także z pomocą specyficzną dla konsoli.

Jednak zespół programistów przyznał również, że efekt rozpraszania niektórych broni, zwłaszcza karabinów szturmowych, był ustawiony zbyt wysoko dla odległości pokonywanych przez mapy Battlefield 2042. Dzięki zestawowi statystyk, które ujawniły, że gracze nie trafili więcej strzałów, niż oddawali celne , Można wprowadzić patologiczne zmiany w rozgrywce, które można zobaczyć od jutra. Niektóre pojazdy i broń, które okażą się dość potężne, również otrzymają w tym tygodniu mody, aby zrównoważyć ogólne wrażenia.

Battlefield 2042 EA
Battlefield 2042 EA

Ciekawostką wspomnianą na oficjalnej stronie gry jest to, że Battlefield 2042 został zaprojektowany w taki sposób, aby zastosowane modyfikacje, zmiany i nowe funkcje nie wpływały na stabilność całego tytułu. Zespół programistów może całkowicie wstrzymać tryb gry, aby go naprawić, a następnie przywrócić go z powrotem bez poświęcania doświadczenia lub stabilności serwerów, co pozwoli im działać znacznie lepiej w tych wymagających pierwszych miesiącach.

Wykaz zmian Który zostanie zastosowany w łatkach nr 2 i nr 3 do tytułu, zawiera ponad 200 różnych modów i zgodnie z oczekiwaniami, wciąż jest więcej szczegółów do ujawnienia. Wśród nowości znajdują się mody, które korygują problemy w niemal wszystkich obszarach gry, od menu po klientów, przez ponad połowę broni w grze, interakcję z obiektami, system progresji i różne mody w każdym z nich. Z różnych trybów gry.

Oprócz aktualizacji poprawiających błędy. EA i DICE spodziewają się również, że pracują nad kolejną aktualizacją, która pojawi się przed Bożym Narodzeniem, z nową zawartością i kolejnymi poprawkami. Ponadto pierwszy sezon Battlefield 2042 zostanie ujawniony na początku 2022 roku, jeśli największe problemy strzelanki zostaną do tego czasu rozwiązane.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *