Bayern – Barcelona: Miażdżyciel Lewandowskiego | Sporty

Lewandowski trenował przed europejskim meczem z Barceloną.Christoph Stach (AFP)

Zawodził w prostych strzałach i śpiewał bramki, ponieważ cierpiał z powodu zła małej bramki, obwiniając napastników, gdy brakowało im pewności siebie. Był rok 2010, jego pierwszy rok w Bundeslidze, a Robert Lewandowski (33 lata z Warszawy) wydawał się być znacznie starszy od niego. Został również ochrzczony z podium Sansendot (Sprawa morderstwa). – Im więcej meczów, tym więcej goli i tym bardziej oczekiwałem, że będzie utrzymywał kontakt – odpowiedział jego trener Jrgen Klopp, który był w Dortmundzie. I tak dalej Louie -Znany jest w szatni – Kilka lat później postanowił wyhodować swoje ciało aż do chrztu. Ciało. Od tego czasu nie przestał strzelać, bijąc rekord w Bayernie. Teraz jego celem jest Barசாa, pionier, którego chce doświadczyć na Camp Nou, ponieważ Bar பார்a ma trzech bramkarzy, sześciu środkowych obrońców, czterech obrońców, dwóch pomocników, sześciu wewnętrznych, pięciu skrzydłowych i trzy punkty. Nie twórz jednego; Memphis to podróbka 9, Kun nie jest pewien, czy wróci do Boyle z powodu choroby serca, a Luke de Jong szuka sprzętu.

Na ostatniej gali Ballon d’Or Lewandowski wystąpił przed liderem Bayernu Herbertem Heinerem, CEO Oliverem Kahnem i dyrektorem sportowym Hassanem Salihamidzikiem. Tożsamość stolicy dziewiątki, denerwują się, gdy mówią o Holandii (Dortmund) w Bawarii, bo klub podpisał się z najlepszymi w Bundeslidze, a na razie rozumieją, że Polska jest najlepsza. „Musisz trzymać Złotą Piłkę w domu” – przyznał Messi podczas ceremonii wręczenia nagród, odnosząc się do nagrody z zeszłego sezonu z powodu infekcji. – Zasługuje na to – lamentował Khan. – Po tym, jak nie dali mu Złotej Piłki, Robert chce pokazać się na swoim boisku – powiedział na konferencji prasowej Julian Knucklesman, zanim odebrał Bar பார்a. – Tylko z tego powodu chcemy ponownie wygrać Ligę Mistrzów, co jest pierwszą szansą, by Bar பார்a to pokazać – powiedział Thomas Mller.

Chociaż Bayern został już sklasyfikowany jako zwycięzcy drużyn, Knucklesman musi przejść rundy. To nie znaczy, że Lewandowski kazał mu grać. „Zawsze chce być na boisku, zawsze chce zdobywać bramki. Nie ma w tym żadnych ograniczeń” – mówi były napastnik Stuttgartu Kakao, który grał w reprezentacji Niemiec na Mistrzostwach Świata 2010. Thomas Berthold, były zawodnik Bawarii (1989-91). ) i mistrz świata 90 we Włoszech. „On i M முller zagrają”, powiedział Knoglesman, dodając, że Sopho-Motting nie może ufać rządowi. „Musisz sprawić, by grał poza tym obszarem i jak najmniej angażować się w grę” – zdecydował Piqué; „Jest bardzo dobry, ale z definicji jest inny”. Oto, co zobaczył Xavi: „Jeśli nie jest najlepszym centrum, jest jednym z najlepszych. Musisz go zatrzymać na całej linii defensywnej i wypędzić z tego obszaru, ponieważ jest zdeterminowany.

17 goli Cristiano Ronaldo w Lidze Mistrzów w latach 2013-14 to długa droga do osiągnięcia ambicji Louisa, co jest niemal kamieniem milowym, który osiągnął dwa sezony temu (15). Tym razem jest już w trasie z dziewięcioma bramkami w 19 strzałach w tej edycji. Siedem goli więcej niż Bar பார்a na tym kursie w Europie. Jeśli spojrzymy na ogólny rekord lekcji, drużyna Barசாy dodała między ligą a Europą 25 bramek, a Lewandowski tylko 27.

„Z biegiem lat został wzmocniony swoją ambicją, pracą i trenerami, takimi jak Globe, Heinz, Cardiola”.

Była to maszyna, która opuściła tylko 17 meczów z powodu kontuzji 386 Bayernu. „Jedz, śpij i trenuj, aby się poprawić. Nigdy nie doznał kontuzji, ponieważ skupił się na jedzeniu i odpowiednim przygotowaniu ”- powiedział Cardiola, kiedy został skierowany do Bayernu. Nad nim czuwała żona Anna Stachurska, dietetyk i karateka zawodowa – dwa brązowe medale na MŚ (2008 i 2014) i srebrny (2012) – oraz dogrywki i zajęcia jogi na domowej siłowni. To jego recepta na cel, który nie zawiedzie. Cztery lata temu nie uzyskał nawet dyplomu z wychowania fizycznego z powodu tytułu swojej pracy doktorskiej RL9, Droga do dumy.

Bardzo kompletny

„Intuicja jest ważna, ale są rzeczy, które mogą działać każdego dnia. Jeśli ciężko pracujesz i skupiasz się na szczegółach, będziesz grać lepiej” – wyjaśnia, patrząc na Roberto Baggio, Del Piero i Henry’ego jako dziecko. Berthold przyznaje , „Są różne rzeczy, ale teraz jest najlepszy na swojej pozycji.” Nie ma dziś lepszej drogi do przodu ani doskonalszej. Ma jakość, siłę, celność, strzał w głowę i nogę ”- mówi Kakkav. „Dlatego grają dla niego, dla jego piłki nożnej” – powiedział Berthold. „Ale to nie była torba dla Roberta; W każdej grze tłumaczą mu wiarygodnymi celami ”- dodał Kakao.

Z 293 golami w Bundeslidze, tylko Gert Mல்லller (365) jeszcze nie osiągnął. Chociaż chwalił się, że jest najlepiej strzelonym graczem w zeszłym sezonie, legendarny niemiecki napastnik lat 40, 40 jest rekordem sprzed 1972 roku. To więcej, ponieważ strzelił 82 gole w Europie. W Lidze Mistrzów wyprzedzają Messiego (125) i Cristiano Ronaldo (135). Parsa, który czeka na Benfikę, musi uspokoić zwierzę, jeśli chce spacerować.

Możesz śledzić EL PAÍS DEPORTES Facebook I Świergot, Lub zarejestruj się tutaj, aby otrzymać Nasz cotygodniowy biuletyn.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *