Bayern jest zgorzkniały po triumfalnym powrocie Pau Gasola do Barcelony

Pau Gasol z Barceloną.
EFE

Plik Bayern Monachium Piątek był rozczarowany wielkim zwycięstwem (72-82) Który – który Daje mu to ostatnie piąte miejsce w Eurolidze z powrotem Paw Gasol Do Barcelony 20 lat później Teraz Katalończycy będą musieli poczekać na ostatni mecz Zenita Sankt Petersburga, aby zobaczyć swojego ćwierćfinałowego przeciwnika.

Centrum Barcelony Zagrał 13 minut i zdobył dziewięć punktówJednak jego obecność nie przydała się Sarasowi Jasikiviciusowi, aby odnieść zwycięstwo nad przeciwnikiem, którym byli Galen Reynolds (26 punktów) i Wade Baldwin IV (18 punktów), architekci ich wielkiego zwycięstwa.

Jasikevicius dał Ciągle myślę o meczu Realu Madryt Od najbliższej soboty do Nicolas Mirotic, Corey Higgins i Pierre Oriola W tym niezwykłym kontekście zespół nie był w stanie odpowiedzieć przeciwnikowi, który był przed tablicą wyników od pierwszej chwili do ostatniej minuty.

Gasol skupił całą uwagę na początku meczu, zaczynając od piątego meczu, wykonując pierwszy skok i kończąc na pierwszych dwóch atakach swojej drużyny. Faulował na pierwszym korcie, ale nie na drugim.

Calatis i Westerman starali się zamknąć, utrzymać i zakończyć swoją pierwszą rotację z sześcioma punktami. Jednak jego gra nie pomogła Barcelonie w przejęciu kontroli nad meczem. Niemcy posunęli się 4-10 z Luciciem i Baldwinem bezpośrednio na podeście.

Bez Gasola na boisku Katalończycy przyspieszyli rytm, ale najwięcej osiągnęli remis (13-13, min 5) po trylogii Westermanna. Słaba obrona w farbie pozwoliła Reynoldsowi i Johnsonowi zdobyć punkty, a Bayern doszedł do maksymalnych dziesięciu punktów (19-29, 10 minuta).

Brandon Davis wyrównał sylwetkę Niemców na początku drugiej połowy, a jego punkty pozwoliły Barcelonie zmniejszyć różnicę (26-31, 22. minuta). Niemniej jednak Galen Reynolds nadal strzelał wszystko, co wpadło mu w ręce, aż do osiągnięcia 14 punktów i wyprzedził Bayernu o dziewiętnaście punktów (31-41, minuta 16).

Gasol powrócił na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy Zamiast Davisa, ale Barcelona nie wróciła, aby rozwiązać problem braku gotówki i sukcesu w ataku. Rzut wolny strzelony przez pomocnika Barcelony opuścił tablicę wyników w pierwszej połowie na 37-43.

Roland Smits rozpoczął karierę na początku trzeciego kwartału i połączył się wewnętrznie z Pau Gasolem. Sześć punktów od Łotysza i rzut wolny od Katalończyków dało Barcelonie dwa punkty (45-47), ale Katalończycy utonęli na plaży.

Reynolds strzelił dwa gole z rzędu i hat-tricka od Cisco, zmuszając Barcelonę do ponownej próby pokonania dziewięciopunktowego prowadzenia (46-54, 27. minuta).

Jakby to był sztafeta, w której każdy z graczy był w pewnym momencie bohaterem, wydawało się, że Adam Hanja próbował poprowadzić nową reakcję Barcelony, już z Pau Gasolem na ławce, aby oglądać resztę meczu siedząc. .

Plik Punkty od węgierskiego Westermanna zbliżyły Barcelonę do końca kwartału (55-60), Ale Baldwin pojawił się w meczu, aby go trwale przerwać (57-68, minuta 34).

On ona Barcelona próbował wszystkiego, ale napisał, że to nie była jego noc. Hanga stawia na ostatni wysiłek (64-70, min. 35), choć obrona Siska na Kuricu postawiła jednego z najlepszych zawodników w drużynie i nikt nie wiedział, jak sobie poradzić z zadaniem z dużych odległości.

Hat-trick Zipsera i nowy kosz Baldwina zakończyły się zatopieniem Barcelony, która nie mogła nic zrobić, gdy Bayern zdobył 12 punktów (67-79) nieco ponad minutę temu.

karta katalogowa:

72 – Barcelona (22 + 15 + 18 + 17): Calatis (-), Westermann (12), Martinez (4), Claver (2), Pau Gasol (9) – drużyna startowa-, Davis (11), Hanja (7), Polmaru (12), Smits (6 ), Couric (4), Postovy (2), Abriens (3).

82 – Bayern Monachium (29 + 14 + 17 + 22): Baldwin (18), Sealy (2), Lucic (14), Radosevic (5), Geist (2) -equipo inicial-, Reynolds (26), Flacaduri (5), Zipser (3), Johnson (2) i Y Cisco (5).

Bibliografia: Cristodolo (Grecja), Javor (Słowenia) i Trawiki (Polska). Bez eliminowania tego.

WypadkiMecz z ostatnim dniem Euroligi odbył się bez kibiców w Palau Blaugrana.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *