Bayern jest zgorzkniały po triumfalnym powrocie Pau Gasola do Barcelony

Pau Gasol z Barceloną.
EFE

Plik Bayern Monachium Piątek był rozczarowany wielkim zwycięstwem (72-82) Który – który Daje mu to ostatnie piąte miejsce w Eurolidze z powrotem Paw Gasol Do Barcelony 20 lat później Teraz Katalończycy będą musieli poczekać na ostatni mecz Zenita Sankt Petersburga, aby zobaczyć swojego ćwierćfinałowego przeciwnika.

Centrum Barcelony Zagrał 13 minut i zdobył dziewięć punktówJednak jego obecność nie przydała się Sarasowi Jasikiviciusowi, aby odnieść zwycięstwo nad przeciwnikiem, którym byli Galen Reynolds (26 punktów) i Wade Baldwin IV (18 punktów), architekci ich wielkiego zwycięstwa.

Jasikevicius dał Ciągle myślę o meczu Realu Madryt Od najbliższej soboty do Nicolas Mirotic, Corey Higgins i Pierre Oriola W tym niezwykłym kontekście zespół nie był w stanie odpowiedzieć przeciwnikowi, który był przed tablicą wyników od pierwszej chwili do ostatniej minuty.

Gasol skupił całą uwagę na początku meczu, zaczynając od piątego meczu, wykonując pierwszy skok i kończąc na pierwszych dwóch atakach swojej drużyny. Faulował na pierwszym korcie, ale nie na drugim.

Calatis i Westerman starali się zamknąć, utrzymać i zakończyć swoją pierwszą rotację z sześcioma punktami. Jednak jego gra nie pomogła Barcelonie w przejęciu kontroli nad meczem. Niemcy posunęli się 4-10 z Luciciem i Baldwinem bezpośrednio na podeście.

Bez Gasola na boisku Katalończycy przyspieszyli rytm, ale najwięcej osiągnęli remis (13-13, min 5) po trylogii Westermanna. Słaba obrona w farbie pozwoliła Reynoldsowi i Johnsonowi zdobyć punkty, a Bayern doszedł do maksymalnych dziesięciu punktów (19-29, 10 minuta).

Brandon Davis wyrównał sylwetkę Niemców na początku drugiej połowy, a jego punkty pozwoliły Barcelonie zmniejszyć różnicę (26-31, 22. minuta). Niemniej jednak Galen Reynolds nadal strzelał wszystko, co wpadło mu w ręce, aż do osiągnięcia 14 punktów i wyprzedził Bayernu o dziewiętnaście punktów (31-41, minuta 16).

Gasol powrócił na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy Zamiast Davisa, ale Barcelona nie wróciła, aby rozwiązać problem braku gotówki i sukcesu w ataku. Rzut wolny strzelony przez pomocnika Barcelony opuścił tablicę wyników w pierwszej połowie na 37-43.

Roland Smits rozpoczął karierę na początku trzeciego kwartału i połączył się wewnętrznie z Pau Gasolem. Sześć punktów od Łotysza i rzut wolny od Katalończyków dało Barcelonie dwa punkty (45-47), ale Katalończycy utonęli na plaży.

Reynolds strzelił dwa gole z rzędu i hat-tricka od Cisco, zmuszając Barcelonę do ponownej próby pokonania dziewięciopunktowego prowadzenia (46-54, 27. minuta).

Jakby to był sztafeta, w której każdy z graczy był w pewnym momencie bohaterem, wydawało się, że Adam Hanja próbował poprowadzić nową reakcję Barcelony, już z Pau Gasolem na ławce, aby oglądać resztę meczu siedząc. .

Plik Punkty od węgierskiego Westermanna zbliżyły Barcelonę do końca kwartału (55-60), Ale Baldwin pojawił się w meczu, aby go trwale przerwać (57-68, minuta 34).

On ona Barcelona próbował wszystkiego, ale napisał, że to nie była jego noc. Hanga stawia na ostatni wysiłek (64-70, min. 35), choć obrona Siska na Kuricu postawiła jednego z najlepszych zawodników w drużynie i nikt nie wiedział, jak sobie poradzić z zadaniem z dużych odległości.

Hat-trick Zipsera i nowy kosz Baldwina zakończyły się zatopieniem Barcelony, która nie mogła nic zrobić, gdy Bayern zdobył 12 punktów (67-79) nieco ponad minutę temu.

karta katalogowa:

72 – Barcelona (22 + 15 + 18 + 17): Calatis (-), Westermann (12), Martinez (4), Claver (2), Pau Gasol (9) – drużyna startowa-, Davis (11), Hanja (7), Polmaru (12), Smits (6 ), Couric (4), Postovy (2), Abriens (3).

82 – Bayern Monachium (29 + 14 + 17 + 22): Baldwin (18), Sealy (2), Lucic (14), Radosevic (5), Geist (2) -equipo inicial-, Reynolds (26), Flacaduri (5), Zipser (3), Johnson (2) i Y Cisco (5).

Bibliografia: Cristodolo (Grecja), Javor (Słowenia) i Trawiki (Polska). Bez eliminowania tego.

WypadkiMecz z ostatnim dniem Euroligi odbył się bez kibiców w Palau Blaugrana.