Bayern Monachium zdobywa dziesiąty z rzędu tytuł Bundesligi – El Financiero

drużyna niemiecka Bayern Monachium po raz kolejny mistrzem niemieckiej ligi Pokonując Borussię Dortmund w sobotę 3-1 na Allianz Arena, dając im Dziesiąty tytuł z rzędu.

Od dekady wierni fani klubu świętują co roku. 31 dnia zapewnili sobie przywództwo po tym, jak postawili się na stole z 75 jednostek, co czyni go niemożliwym do wycelowania po awansie o 12 punktów Konkretnie do Dortmundu na trzy dni przed końcem turnieju.

Jak poszło zwycięstwo Bayernu?

ten Pierwszego gola strzelił Serge Gnabry Po długim strzale piętnaście minut po rozpoczęciu pierwszej połowy meczu. Drugi gol strzelił kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, w 34. minucie po podaniu Thomasa Mullera.

A wśród plotek o odejściu Lewandowskiego, który strzelił trzydziestego trzeciego gola w sezonie, mając rok przed końcem kontraktu i nie przedłużając go. Poprzednio Są tacy, którzy łączą go z Barceloną i mówi się o jego niezadowoleniu z zarządem I trener Julian Nagelsmann za taktykę meczu i zmniejszenie swojej roli według Wyzwolić.

ten Przeciwnik przeszedł kanałami przestępczymi, autorstwa Emre Can w 52. minucie Podpis, który dał im tytuł, nagrał Jamal Musiala na 83. Kontrowersje są nieuniknione po możliwej nieautoryzowanej karze Benjamina Pavarda na Juddzie Bellinghamie.

Po gwizdku sędziego na koniec meczu, Zawodnicy świętowali na boisku i ławce przy szklankach piwa. Ta data kalendarzowa jest również zaznaczona Zejdź do Greuther Furth Przegrywając u siebie Bayer Leverkusen.