Beacaf i Compensa, część VIG Poland, zmieniają proces wyceny dzięki Akur 8

Akur 8 ma przyjemność ogłosić współpracę z dwoma polskimi spółkami VIG, Bezaf i Compensa. Dzięki temu nowemu rekordowi Akur 8 nadal rozszerza swoją obecność w Europie, obecnie w 7 krajach.

Rozwiązanie Agur 8, opracowane specjalnie dla ubezpieczycieli, usprawnia ich procesy wyceny poprzez automatyzację modelu ryzyka i popytu przy użyciu przejrzystej, opatentowanej technologii sztucznej inteligencji. Główną zaletą dla ubezpieczycieli jest wysoka precyzja szybkości, przy zachowaniu pełnej przejrzystości i kontroli generowanych modeli.

VIG (Vienna Insurance Group) to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie i jeden z wiodących ubezpieczycieli w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. Współpracując z Agur 8 na trasach ubezpieczeń komunikacyjnych, Compensa przyspieszy swoją cyfrową transformację i przekształci podstawowy proces wyceny. PESAF, nowa firma cyfrowa i na żywo stworzona przez VIG Poland, użyje Akur 8 do wprowadzenia nowego produktu i szybkiego wprowadzenia na rynek.

Z przyjemnością wspieramy Bizoff i Compensa w ramach VIG Polska, robiąc ważny krok w kierunku techniki wyceny ubezpieczeń, wprowadzając cyfrową zmianę w swojej dziedzinie. Jesteśmy zaszczyceni Aby sprowadzić Beacaf wraz z rozpoczęciem pełnej cyfrowej podróży i pomóc polskim klientom w dostarczaniu ich produktów na czas– skomentował Samuel Falmagne, dyrektor generalny Agur8.

Bardzo dobrze, że mogę wesprzeć VIG Poland uruchomił nowy program, wzmacniający obecność Akur 8 w Europie, której Polska jest do tej pory siódmym krajem.– skomentował Brune de Linares, dyrektor sprzedaży Agur8.

Peacock to całkowicie cyfrowa firma o silnej tożsamości Technologie ubezpieczeniowe Cieszymy się, że możemy zacząć, pomimo osłabienia złożonego środowiska CJajko. To wspaniałe świadectwo zaangażowania zespołu w transformację cyfrową w naszej branży poprzez współpracę z dostarczanymi przez nią najwyższej klasy rozwiązaniami. Akur8, W bardzo strategicznym procesie cenowym, zwłaszcza przy wprowadzaniu nowego produktuCzy Rafa skomentował? Mosionek, prezes Beacaf i członek zarządu Compensa w VIG Poland.

O Akur 8

Akur8 Rewolucjonizuje ceny ubezpieczeń dzięki przejrzystej sztucznej inteligencji. Akur8 opracował unikalne rozwiązanie do wyceny ubezpieczeń oparte na sztucznej inteligencji, które automatyzuje modelowanie dla firm ubezpieczeniowych, zgodnie z wymaganiami organów regulacyjnych na całym świecie. Jedynym rozwiązaniem na rynku dla uczenia maszynowego i restrukturyzacji normalnego świata jest Akur 8, który pozwala na poprawę cen w oparciu o wartość życiową klienta.

AW pobliżu Odwal się
Odwal się Cyfrowa firma z silną tożsamością technologii ubezpieczeniowej, czerpie korzyści z bardzo ekskluzywnej pozycji w regionie CEE. Cyfrowy start-up został stworzony przez VIG, wiodącą grupę ubezpieczeniową w Austrii, Europie Środkowo-Wschodniej, aby zapewnić dynamiczną firmę dystrybucyjną zdolną do ekspansji na inne kraje, w których działa VIG, z unikalną ofertą dla klienta.

O Kompensa

Jako część Vienna Insurance Group, Compensa od wielu lat działa na polskim rynku, stale rozwijając swoją ofertę, standardy obsługi i sieć sprzedaży wykraczającą poza krąg swoich klientów. .

O VIG

Wiedeńska Grupa Ubezpieczeniowa (VIG) Jest wiodącym specjalistycznym towarzystwem ubezpieczeniowym w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. W skład grupy wchodzi około 50 firm w 30 krajach. Jest to firma z wieloletnią tradycją, zbudowana z silnych marek i kładzie większy nacisk na bliskość z klientem. VIG oparło swoją działalność na filarach blisko 200-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej. Vienna Insurance Group, zatrudniająca około 25 000 pracowników, jest niekwestionowanym liderem na głównych rynkach grupy, dzięki czemu cieszy się doskonałą pozycją rynkową, aby wykorzystać długoterminowe możliwości rozwoju w regionie 180 milionów ludzi.

„Oświadczenie w języku oryginalnym jest jego oficjalną i autoryzowaną wersją. To tłumaczenie jest środkiem pomocniczym i należy je porównać z tekstem w języku oryginalnym, który jest jedyną wersją tekstu prawnie obowiązującego”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *