Będą to nowe funkcje Twittera „Zmień, kto może odpowiadać” i „Tryb awaryjny” | Technika

Są to wszystkie nowe funkcje, które wkrótce pojawią się na Twitterze, a które zmienią sposób interakcji z innymi użytkownikami.

Chociaż już wiemy, że Twitter pracuje nad Twoja nowa usługa subskrypcji, która będzie kosztować 2,99 USD Co miesiąc z kilkoma nowymi funkcjami, są inne funkcje, nad którymi pracuje sieć społecznościowa i wydaje się, że dotrze do wszystkich użytkowników, niezależnie od tego, czy mają płatne członkostwo, czy nie.

Lokalizacja tych aktualizacji została określona przez inżyniera Jin Manchun Wong, który wszedł na swoje konto na Twitterze, aby to wyjaśnić, a konkretnie opowiedział o nowych funkcjach „Zmień, kto może odpowiadać”, „Trybie awaryjnym” i nowym emoji dłoni.

Być może najważniejszą jego cechą jest: „Zmień, kto może odpowiadać”. Dzięki temu będziemy mogli opublikować tweeta i wybrać, kto może na niego odpowiedzieć lub czy nie chcemy na niego odpowiedzi. Jest to kontrowersyjny dodatek, ponieważ jest sprzeczny z wolnością wypowiedzi i nie będziemy wiedzieć, czy w pewnych okolicznościach zostanie ona ograniczona.

Drugą cechą jest rodzaj tryb ubezpieczenia Można to zarządzać za pośrednictwem naszej strony konfiguracji konta. Jeśli ją włączymy, niektóre konta zostaną automatycznie zablokowane na siedem dni.

konkretny, Te konta spamowe lub te, które używają wulgarnego języka lub wysyłają powtarzające się lub nieproszone odpowiedzi, zostaną zbanowane.. Ta funkcja nie zablokuje tych, z którymi współpracujemy lub obserwujemy.

Wreszcie kolejną cechą jest włączenie Emotikona z podniesioną ręką na Twitter Spaces. Typową odpowiedzią dla uczestnika byłoby poproszenie o zabranie głosu lub przydzielenie mu roli.

W chwili obecnej wydaje się, że wszystkie te funkcje zostaną uwzględnione w bezpłatnym członkostwie na Twitterze, a nie w płatnym członkostwie, ale nie można wykluczyć żadnych innych zmian w tym zakresie, zanim staną się dostępne.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *