Będzie to skórka Nintendo Switch w stylu japońskich gier GBA

Będzie to skórka Nintendo Switch w stylu japońskich gier GBA

Jak będą wyglądać fizyczne gry na Nintendo Switch w innym stylu pudełkowym? Fan Nintendo sugeruje inny możliwy format następcy konsoli hybrydowej.

Bardzo ciekawy aspekt Gry wideo, o którym się mało mówi, jest formą gier fizycznych. Innymi słowy, jak wyglądają pudełka na podstawie ich kształtu i wymiarów. Każda platforma (PlayStation, Xbox, Switch lub PC) rządzi się swoimi własnymi zasadami.

Na przykład od czasów PS4 i Xbox One firmy Sony i Microsoft zdecydowały się na tradycyjną konstrukcję płaskiej obudowy DVD, w przeciwieństwie do tego, co widzieliśmy w przypadku PS2, Xbox i Xbox 360 (PS3 było w rzeczywistości inne).

To samo dzieje się z prawdziwymi grami komputerowymi. zamiast, Nintendo bardzo zmieniło swoje projektyCo przecież wpływa na główną grafikę, którą widzimy na okładkach.

O ile Gamecube, Wii czy Wii U podążały tym samym podejściem, co ich konkurenci, o tyle w przypadku Nintendo Switch zdecydowali się na cieńsze pudełka, także ze względu na wybrany format fizyczny (kartridż, a nie dysk).

Jak wyglądałyby okładki gier Nintendo Switch w innym formacie pudełek? Jeden z fanów odtworzył bardziej nostalgiczny styl, zbliżony do tego, co widzieliśmy w grach SNES, Nintendo 64, a nawet japońskich grach Game Boy Advance.

Okładki „Retro” na Nintendo Switch

Wszyscy pamiętamy poziomy styl gier Nintendo 64 lub SNES. Albo nawet kartonowe pudełka Game Boy i Game Boy Advance, które z czasem stają się równie marne, co atrakcyjne dla kolekcjonerów.

Jednak możesz nie wiedzieć, że rzeczywiste gry GBA Nie byli podobni do Amerykanów czy EuropejczykówZe znacznymi różnicami w wymiarach (co dotyczyło również okładek).

Udostępnij fana Nintendo Na Reddicie Ich projekty okładek na Nintendo Switch Inspirowana jest okładkami japońskich gier GBA.

Zobacz na Reddicie

Widzimy zatem, jak wygląda sztuka Super Mario Bros. Wonder, Zelda: Tears of the Kingdom, Pokémon Legends Arceus, Mario Kart 8 Deluxe lub Super Smash Bros. Najlepszy z tym nowym stylem.

Zasadniczo ten użytkownik zmienił układ pionowy Poziomoale również Wymiary wyświetlaczaPrzez co wygląda na grubszy od obecnych.

Uwagi Wskazują na pudełkowe gry na SNES i Nintendo 64.ale w rzeczywistości są bardzo podobne do japońskich tytułów dostępnych na handheldzie GBA.

Tak, oryginał

Nie jest jasne, czy Nintendo zdecyduje się na ten sam format co następca Switcha (na poziomie pudełka, ponieważ wygląda na to, że będzie używać kartridży), ale chcielibyśmy zobaczyć jakąś zmianę. Jeśli jest to dobre dla nostalgicznej żyły, tym lepiej.

Co sądzicie o takim stylu okładek? Gry na Nintendo Switch? Zobaczymy, co przyniesie przyszłość z następną konsolą Nintendo, ale na razie pozostaniemy przy układzie pionowym do odwołania.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *