Będzie to wygląd i specyfikacja nowego Samsunga Galaxy Tab A7 Lite | Technika

Będzie to wygląd i specyfikacja nowego Samsunga Galaxy Tab A7 Lite |  Technika

Wycieki są coraz bardziej kompletne, a najnowsze skupiły się na ujawnieniu tajemnic nowego tabletu Samsunga średniej klasy, Galaxy Tab A7 Lite.

Pomimo tego, że iPad jest królem tabletów, nie wszyscy użytkownicy są skłonni do takiej inwestycji. Jest w segmencie tabletów ze średniej i niskiej półki, w którym Samsung i Huawei mocno konkurują, Ponieważ jest niezliczona liczba osób, które chcą po prostu niedrogiego urządzenia do oglądania YouTube na ekranie większym niż ekran smartfona.

Samsung ma szeroki wachlarz opcji i wydaje się, że niedługo pojawi się kolejny model, którym będzie Galaxy Tab A7 Lite. Ten tablet stanie się młodszą siostrą komputera już zaprezentowanego i przeanalizowanego przez Samsunga Galaxy Tab A7 (2020), Wyciekające cechy wskazują, że będzie on przecinany w wielu aspektach.

Dane, które wyciekły, wskazują, że pojawi się z 8,7-calowym ekranem, więc spadnie z 10,4 na nielekkim modelu. Rozdzielczość również się zmniejszy. Teraz, gdy będzie to WXGA + zamiast HD +, będziemy bardziej kompaktowym i łatwym do przenoszenia tabletem w każdej kabinie.


Ten 10,4-calowy tablet jest idealny do oglądania filmów lub godzinnego surfowania po Internecie dzięki baterii o pojemności 7040 mAh i dźwięku dzięki czterem głośnikom.

Niewiele wyciekło pod względem wydajności, Dane, którymi się zajmujemy, to to, że będzie zawierał procesor MediaTek i że będzie mu towarzyszyć 3 GB pamięci RAM wraz z 32 GB lub 64 GB pamięci. 3 GB pamięci RAM jest zaskakujące, ponieważ model Galaxy Tab A7 (2020) ma taką samą ilość pamięci RAM. Pamięć jest normalna, biorąc pod uwagę, że w zasadzie zostanie rozszerzona nawet przez microSD Rozmiar 1 TB.

Zmniejsza się też oczywiście bateria z 7100 mAh w modelu Galaxy Tab A7 do 5100 mAh w Galaxy Tab A7 Lite. Jeśli chodzi o połączenia, oczekuje się, że będzie miał normalny tryb: Bluetooth 5.1, dwuzakresowe Wi-Fi, GPS i gniazdo słuchawkowe.

Wszystkie te dane są odpowiedzią na wyciek, który przez nie powstał GłosSamsung na razie nie skomentował. Ten tablet nie ma działającego arkusza, chociaż biorąc pod uwagę ilość wyciekłych danych, możliwe, że zobaczymy go raczej wcześniej niż później.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *