Belg Remco Evenepoel zwycięża w Lara-Belagoa – Diario de Centro America

Belg Remco Evenepoel zwycięża w Lara-Belagoa – Diario de Centro America
Zdjęcia: EFE

Aurelien Chouamini strzałem zza pola karnego po podaniu Kyliana Mbappe, w którym połączył technikę i siłę, otworzył w 19. minucie drogę do zwycięstwa nad Irlandią (2:0) i potwierdził, że Francja jest najbardziej prawdopodobnym faworytem kandydat na szybką decyzję. Kwalifikacje do Pucharu Narodów Europy 2024 w Niemczech.

Marcus Thuram, zmiennik kontuzjowanego Oliviera Girouda, zamknął wynik w 48. minucie, a Mbappe, który asystował przy pierwszym golu, wciąż nie zdobył gola, który dorównałby rekordowi Platiniego (41), co jest czwartym najlepszym golem w jego historii . reprezentacja Francji.

Francja z pięcioma zwycięstwami w tylu meczach i brakiem straconych bramek jest liderem grupy B eliminacji Euro 2024 w Niemczech i utrzymuje dobrą przewagę nad goniącą za nią Holandią (9 punktów straty, mimo że ma dwa mecze mniej).

Mbappe ma na koncie 40 goli w reprezentacji Francji.

Obecny wicemistrz świata wrócił do Parc des Princes w gorącą letnią noc – około 30 stopni – podczas gdy na igrzyska olimpijskie budowany jest zwykle stadion Gaelów, Stade de France w Saint-Denis. S. Na rok 2024.

Stoisko Paris Saint-Germain entuzjastycznie powitało nowy cudowny duet Mbappe i Dembélé, który dołożył wszelkich starań, aby umocnić swoją chemię z klubem w reprezentacji narodowej.

Korygują kurs

Po niepewnym początku, który zakończył się bolesną porażką z Francją, Holandia skorygowała swoją ścieżkę w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2024, wygrywając w Eindhoven nad Grecją (3:0), a także ubiegłoroczne zwycięstwo nad Grebraltarem.
Ostatni marzec.

Po wygraniu dwóch meczów z rzędu Pomarańczowy Sytuacja się unormowała. Zespół zajmuje już drugie miejsce w drugiej grupie i pokonał swojego bezpośredniego konkurenta, grecką drużynę prowadzoną przez Urugwajczyka Gustavo Boyeta, która przegrała już w dwóch meczach.

Holendrzy dotrzymują kroku Francji.
Redakcja DCA

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *