Belgia vs. Polska Liga Narodów: Kiedy i jak oglądać w Argentynie

Argentyna będzie bardzo zainteresowana ligą piłkarską Dlatego Polska, jeden z jej rywali na mundialu 2022 w Katarze, odwiedzi Belgię w Brukseli. z Robert Lewandowski Świetna postać, wielki mecz odbędzie się w środę, 8 czerwca w tych europejskich rozgrywkach.

dla niego Liga „A” Grupa 4Będzie to jeden z największych meczów turnieju w Holandia i Walia uzupełniły ten obszar. Jak dotąd Holandia i Polska Zbierz do trzech punktów, podczas gdy pozostałe dwa punkty ustaw na zero.

Belgia vs. Polska Liga Narodów: Kiedy i jak oglądać w Argentynie

Jeden z zawodników reprezentacji Argentyny na mundialu w Katarze Będzie skakał w polu Środa, 8 czerwca 2022 od 15:45 Na Stadionie Króla Baudouina w Brukseli, sędziowany przez Słowaka Ivana Kruzliaka. Telewizja na żywo będzie ESPN Oparte na gwiazda +w tym samym czasie Streaming online będzie odpowiedzialny za Odtwórz Aspen Oparte na Platforma gwiazda + co również zapewnia ESPNco odpowiada 800 pesos miesięcznie lub 8800 pesos rocznie.

Belgia vs. Polska dla Ligi Narodów: możliwe formacje

Belgia: Mignolet. Alderweireld, Vertonghen, Boyata; Meunier, Tillmans, Dendoncker, De Bruyne, Carrasco; Mertens i Trossard. ID: Robert Martinez.

Polska: Chińczyka. Bereszyński, Bednarek, Glik, Puchacz; Klisz, Krechowiak, Zalosky; Zełenski. Lewandowskiego i Soederskiego. ID: Czesław Mitchenwich.

Messi kilka razy „swędział” z Lewandowskim, polskim bohaterem.

Historia Polski vs. Belgia w piłce nożnej

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie konkursy na przestrzeni wieków, rekord jest bardzo wyrównany. Faktycznie, Spotkali się 19 razy: Belgowie 6 zwycięstw, Polacy 7 zwycięstw i 6 remisów. Ponadto Polska strzeliła w tych meczach 26 bramek, a jej rywal strzelił 20 bramek.

Liga Narodów 2022: Wszystkie mecze w środę, 8 czerwca

  • Belgia vs. Polska o 15:45 Z Argentyny do grupy 4 w Lidze A.
  • Walia kontra Holandia o 15:45 Dla grupy 4 Ligi A.
  • Irlandia Północna vs. Ukraina o 15:45 Dla grupy 1 ligi B.
  • Szkocja kontra Armenia o 15:45 Dla grupy 1 ligi B.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.