Belgia vs Walia, Polska vs Holandia, Francja vs Austria. Zakłady kombinowane│22 września 2022

Belgia vs Walia, Polska vs Holandia, Francja vs Austria.  Zakłady kombinowane│22 września 2022

Spektakularne mecze czekają 22 września w ramach Ligi Narodów UEFA. W Telekomazji wybraliśmy najlepsze zakłady na nadchodzące mecze!

Drużyna belgijska rozpoczęła tę Ligę Narodów od kiepskiej porażki z Holandią (1:4), ale szybko odrobiła straty, pokonując dwukrotnie Polskę (6:1 i 1:0). Dodatkowo Belgowie zremisowali z Walią (1:1). Z kolei Walia, poza remisem z Belgią, dwukrotnie przegrała z Holandią (1:2 i 2:3) oraz przegrała z Polską (1:2). Belgia jest druga w tabeli w grupie 4 z siedmioma punktami, a Walia jest ostatnia z jednym punktem.

Uważamy, że w tym meczu Walia zagra z Belgią. Goście strzelili gola w czterech kolejnych meczach przeciwko gospodarzom i nie przegrali w 11 kolejnych meczach. Tak więc logiczne wydaje się postawienie na niego, że strzeli przynajmniej jedną bramkę.

Zakład: Walia Osobisty Suma Dodaj (0,75) Kurs 1,98.

Polska rozpoczęła Ligę Narodów od zwycięstwa nad Walią (2:1). Polska przegrała również z Belgią (1:6 i 0:1) i zremisowała z Holandią (2:2). W Lidze Narodów Holandia popełniła tylko jeden błąd w walce z Polską (2:2), ale dwukrotnie pokonała innych rywali: Walię (2:1 i 3:2) i raz Belgię (4:1). Polska jest trzecia w grupie 4 z czterema punktami, a następnie Holandia z dziesięcioma punktami.

Tutaj planujemy obstawiać w Holandii. Goście znakomicie rozpoczęli tę Ligę Narodów i do tej pory radzili sobie z nimi tylko Polacy. Jednak teraz mają wszelkie szanse na sukces. Jako zakład główny proponujemy Holendrowi wygraną z zerowym handicapem.

Zakład: Holandia wygra po kursie 1,45 z handicapem (0,25).

Francja miała słaby start w Lidze Narodów. Latem Francuzi zagrali na 50% swojego potencjału: w czterech meczach, dwóch remisach (1:1 z Chorwacją i Austrią), a także dwóch porażkach (1:2 z Danią i 0:1 z Chorwacją). . Reprezentacja Austrii też nie zaczęła dobrze, odnosząc tylko jedno zwycięstwo w czterech meczach (3:0 nad Chorwacją). Mieli remis z Francją (1:1) i dwie porażki z Danią (1:2 i 0:2). Jeśli chodzi o pozycję zespołów w tabeli grupy 1, Francja jest na dole z dwoma punktami, a Austria jest trzecia z 4 punktami.

Mamy nadzieję, że francuska drużyna pokona drużynę austriacką. Jednak nadszedł czas, aby Francuzi otrząsnęli się: zbliżają się Mistrzostwa Świata 2022 i po prostu niemożliwe jest pokazanie wyników takich, jak to, co wydarzyło się latem. Wierzymy, że bez problemu pokonają Austriaków w Paryżu.

Postaw: wygra Francja po kursie 1.40

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.