Beta gry wieloosobowej Call of Duty Vanguard została zaatakowana przez oszustów, która potrwa do środy

Jedna z funkcji, która zostanie uwzględniona w przyszłości Call of Duty: Straż przednia Jest to zmodernizowany system przeciwdziałania oszustwom, który sprawia, że ​​gra jest wystarczająco satysfakcjonująca dla wszystkich w grze online dla wielu graczy. Jednakże, Ta funkcja nie została jeszcze zaimplementowana w otwartej wersji beta Co użytkownicy niestety nieco zauważyli.

W miniony weekend wszyscy mieli dostęp do tej nowej gry wieloosobowej Wezwanie do służby. Niestety Ktoś mógł napotkać więcej niż jednego niechcianego oszusta którzy poświęcili się niszczeniu gier.

W rzeczywistości najlepszym sposobem sprawdzenia jest użycie Kilka przykładów, które się pojawiły Kto opublikował portal? VGC, dając jasno do zrozumienia, że ​​oszuści zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wrócić na właściwą drogę Na masowe fale zakazów które wydarzyło się w Call of Duty Warzone. Wezwanie do służby.

Prawda jest taka, że ​​z tego powodu Activision chciało zaoferować użytkownikom możliwość dalszego korzystania z wersji próbnej przez kilka dni. w ten sposób, Przedłużony do 19:00 w Hiszpanii (12:00 CDMX) 22 września, co oznacza kolejne 48 godzin na wejście do gier i wypróbowanie nowych trybów i map, jeśli nikt nie będzie ci przeszkadzał oszukiwać…

W każdym razie nowy system przeciwdziałania oszustwom zostanie wdrożony, gdy pojawi się Pacífico, nowa mapa Warzone, która zostanie wydana jeszcze w tym roku. dla tej części, Call of Duty: Straż przednia planuje sprzedać dalej 5 listopada na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC przez Battle.net.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *