Bidasua, bez marginesu błędu przeciwko Winterthur

biegnę – Bidasoa Iron czeka drugi dzień fazy grupowej Ligi Europejskiej, zmuszony do pokonania Szwajcarów z Fadi Winterthur, po upadku w zeszłym tygodniu w otwarciu tej ligi obie drużyny i awansują na ostatnie pozycje.

Ranking nie jest symptomem potencjału ich zespołów: Szwajcarska drużyna narodowa wydaje się słabnąć, po spadku o trzynaście bramek w Polsce; Bidasoa rywalizował lepiej i przegrał tylko dwoma na Słowacji, więc dzisiejszy mecz (20:45) w Artalico Sports Center jest kluczowy dla Gibozconu, jeśli chce mieć możliwość zakwalifikowania się do szóstej grupy, w której się znajduje. Wisłack Płock i Fuchse zastraszani w Berlinie.

Szanse Bidasoa Aerona na pokonanie czwartego szwajcarskiego podania dzięki poprawie ataku prawego bloku, Francuzi Leo Renault i Victor Rodriguez nie osiągnęli jeszcze pełnego występu, a ich zespół potrzebuje więcej pomocy ze strony tego skrzydłowego. Do kontynuacji Artaleku, który po raz kolejny pokaże świetne wejście

Drużyna Gibozcoana, która wyszła z imponującego zwycięstwa w drugiej połowie z Nava Viveros Herdol, radzi sobie coraz lepiej z każdym dniem, odzyskała dobrą wersję Johna Azcoe, który był lepszy w ostatniej połowie, a dzięki głębszemu miejscu Jacobo Cuétara rozszerza stawkę. zmienne jego gry.

Pidasutara również strzela w defensywie, co poprawia ich wspaniałą bramkę, z wiecznie młodym Coelho Sierra w wieku 43 lat i galicyjskim Xuan Lido, główną parą, wraz z dobrym momentem Chile Rodrigo Salinasem, drugim miejscem w Lidze Aesupal.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *