Biden proponuje budowę dołów w Polsce w celu usunięcia zboża zablokowanego przez wojnę

Po złagodzeniu eksportu zboża z rozdartej konfliktem Ukrainy z Rosją i w porozumieniu z jej europejskimi partnerami, prezydent Joe Biden zapowiedział, że Stany Zjednoczone utworzą tymczasowe doły na granicy polsko-ukraińskiej.

W pewien sposób, Eksport zboża z tych dołów mógłby zostać przekierowany do portów w całej Europie, Zostaną przeniesione na statki, które zabiorą ich w różne części świata. To nie będzie natychmiastowe, ponieważ zajmie to trochę czasu, powiedział Biden w przemówieniu do AFL-CIO, federacji związków zawodowych reprezentującej ponad dwanaście milionów pracowników z różnych gałęzi przemysłu, handlu i usług w Stanach Zjednoczonych.

Celem jest zapewnienie sklepu dla większej liczby osób Konflikt zablokował 25 milionów ton zbożaOczekiwanie na dostawę w krajach, które już zaczynają odczuwać skutki niedoborów z powodu rosnących cen i – w najważniejszych przypadkach – z powodu pogarszającej się sytuacji Kryzys żywnościowy w krajach rozwijających się Afryka i Bliski Wschód.

Nadszedł czas, aby zebrać to, co jest zasiane zimą na Ukrainie, a plantatorom zabraknie pojemności magazynowej, która była już dystrybuowana, a nie dystrybuowana w poprzednich zbiorach.

Eksperci z FAO, organizacji OAS ds. żywności i rolnictwa, obawiają się, że niedobory żywności, rosnące ceny paliw mogą pogorszyć sytuację w wielu krajach Afryki, Bliskiego Wschodu i Ameryki Środkowej, powodując niedożywienie, niepokoje społeczne i masowy exodus. Przemieszczenia.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.