Biografia Amy Winehouse jest bliska wyboru bohaterki

Biografia Amy Winehouse jest bliska wyboru bohaterki

Biografia Amy Winehouse powrót do czerni Jest bliski zabezpieczenia swojej jazdy. Wiele źródeł podało różnorodny ten który Marisa AbellaJedna z gwiazd dramatów HBO i BBC przemysłWinehouse to jedna z moich ulubionych gier. Uważa się, że Abella prowadzi rozmowy, chociaż rola nie została jeszcze zabezpieczona.

Kim jest Marisa Abella?

Marisa Abella, IMDb

Marisa Abella Jest 25-letnią brytyjską aktorką pochodzenia maltańskiego, libijskiego, rosyjskiego i polskiego. Ma żydowskie pochodzenie, co jest ważne dla zespołu twórców filmu, aby być jak najbardziej autentycznym z własnym pochodzeniem Winehouse.

Abella ukończyła prestiżową Royal Academy of Dramatic Art (RADA) w Londynie w 2019 roku i niedawno dołączyła do obsady lalka Barbie Greta Gerwig, choć szczegóły jej roli są nadal niejasne.

Aktorka urodzona w Brighton Nie znany jako piosenkarz W żadnym z jej filmów i programów telewizyjnych do tej pory, ale jej profil RADA wskazuje, że potrafi śpiewać i kontralo, z niższym zakresem głosu zgodnym z Winehouse.

Co wiemy o filmie do tej pory

powrót do czerni Do kierowania przez menedżera nigdzie, chłopcze, Sam Taylor-Johnson. Scenariusz do filmu, napisany przez Matta Greenhalgha, jest w toku, a selekcja trwa już od jakiegoś czasu. Uważa się, że film był pasjonującym projektem Taylora Johnsona, który: Był bliskim przyjacielem Winehouse.

Cechy filmu Pełne wsparcie dla Mitch WinehouseOjciec zmarłej piosenkarki wystąpił negatywnie w nagrodzonym Oscarem filmie dokumentalnym „Amy”. Mitch Winehouse pojawił się także w dokumencie BBC Reclaiming Amy z 2021 roku, który upamiętnia dziesiątą rocznicę śmierci piosenkarki.

W 2018 roku Mitch Winehouse odrzucił sugestie, że lady gaga Może się zalogować, aby zagrać niespokojnego piosenkarza. Powiedział brytyjskiej gazecie The Sun: „Nie miałbym nic przeciwko założeniu, że będzie młodą, mało znaną londyńską aktorką, która wygląda trochę jak Amy”.

„To, czego chcemy, to Ktoś sfilmował Amy taką, jaka była… zabawną, błyskotliwą, czarującą, przerażającą osobą, którą był. Nie ma sensu robić tego filmu, bo jestem jego ojcem. Ale pozyskanie odpowiednich ludzi do tego jest bardzo ważne i zamierzamy to zrobić”.You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *