Bitwy Cyberpunk 2077 będą bardziej zabawne dzięki temu modowi, który dodaje roboty sojusznicze, a nawet mechaniczne

Film Cyberpunk 2077 Próbowałem od 2 lat zejdź z haka W którym studiu CD Projekt RED umieścił swoje najbardziej oczekiwane projekty. Od lutego tego roku Gra ma już coś, co możemy nazwać wersją 1.0I chociaż inne DLC i dodatki są jeszcze kilka miesięcy przed premierą, to się spełniło Więcej graczy próbuje Do gry i przede wszystkim więcej Umiarkowany Wiem Zachęcaj do modyfikacji.

Chociaż RPG otrzymało kilka innych modyfikacji w tym czasie na rynku, z Bardzo niesamowite lądowanie w grze niecały miesiąc temuDziś ratujemy tytuł CD Projekt RED z kolejnym ciekawym modem. W takim razie z dala od latania naszym samochodem lub Pojedź metremteraz możemy Korzystanie z robotów jako sojusznicy Aby rzuty karne były bardziej ekscytujące.

Ten tryb nożyce Dodać 3 rodzaje roboty androidyroboty zrobotyzowane do walki bezpośredniej; Przegląd najważniejszych wydarzeń, ciężkie rasowe bestie, z którymi niestety nie poradzimy sobie; Wreszcie Drony, doskonałe wsparcie powietrzne podczas potyczek wokół Night City. Aby domagać się ich pomocy, nie wystarczy po prostu ich wezwać, Będziemy musieli to zrobićciekawy i konsekwentny dodatek do świata Cyberpunk 2077.

The Modder włączyły a Patka W magazynie wycofanie „Drony” Gdzie możemy tworzyć te roboty z różnych elementów, od rzadkich i epickich po legendarne. Wszystko po to, aby stworzyć możliwie najpotężniejszego robota. Te boty, zwane TechDeck, mają: Różne przełomy techniczne, który pojawia się podczas skanowania dronów. Oni są jak specjalne zdolności Również Nagrody / Efekty tymczasowe Możesz je załadować do swoich robotów, aby pomóc ci na polu bitwy.

W rzeczywistości ten tryb działa również w równym stopniu, gdy użytkownik skupia się na samym pliku edycyjnym Walka pojazdami. W tej chwili tryb wydaje się dość zaawansowany i użytkownik, mimo obiecujących ciągłych aktualizacji, spodziewa się, że tak będzie. w pełni grywalne I gotowe na najnowszą wersję gry jest dostępna.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.