Biura podróży i magazyny specjalistyczne z Polski przyjeżdżają na województwo, żeby je reklamować

Castello. Zespół biur podróży i dziennikarzy specjalistycznych z Polski, zintegrowany z touroperatorem Negara, pojedzie do Castelln do przyszłego czwartku, aby poznać z pierwszej ręki wszystkie prowincjonalne oferty turystyczne w sprzedaży od czerwca do Negary. Jedna z wiodących w kraju hurtowni specjalizujących się w sprzedaży Realizm.

Jak wskazał Korporacja Przedstawiamy Castellone W oświadczeniu negocjacje w sprawie porozumienia rozpoczęły się w 2020 roku, wraz z uruchomieniem nowej trasy lotniczej między Castellonem a Katowicami, ale sytuacja wywołana epidemią COVID 19 uniemożliwiła jego integrację. W tym roku 2022, w związku z kryzysem wojennym między Rosją a Ukrainą, umowa na lato tego roku została ostatecznie wypełniona, mimo że początkowo budziła poważne wątpliwości co do jej wiarygodności.

Liczy się, że ten touroperator będzie działał przez cały rok, nie tylko latem, a jeśli pierwsze wyniki będą pozytywne, możliwe będzie zwiększenie liczby turystów przylatujących w nasze okolice, korzystając z lotów operujących obecnie na lotnisku w Walencji. Castellon-Kadovis to jeden z miesięcy nieaktywnych.

Celem Klubu Produktu jest nieustanne aktywizowanie działań turystycznych w celu zintegrowania połączeń z Portem Lotniczym Castellone, tworząc w ten sposób turystów na średni i niski sezon, rozszerzając tym samym rynki wyjazdów turystycznych. Konsumpcja turystyczna w naszym województwie osiąga od dawna oczekiwany cel przełamania klimatu. W najbliższych tygodniach planowana jest również profesjonalna wizyta zespołu biur podróży z Sewilli, mająca na celu zintegrowanie trasy Castellon-Sewilla.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.