Black Ops Cold War pozwala graczom latać

Chociaż pojawił się na rynku kilka miesięcy temu, Call of Duty: Cold War Black Ops Nadal ma pewne zauważalne problemy, jak te związane z podzielonym ekranem czy tym, w którym główny bohater spoczywa na łuskach różnych broni.

Jednak nie są to jedyne, jak niedawno odkryli gracze Błąd w Call of Duty: Black Ops Cold War, który pozwala graczom latać. Ten błąd pojawia się tylko w niektórych trybach gry, szczególnie tych, w których używany jest spadochron, takich jak Assault Teams: Dirty Bomb lub Zombie Outbreak.

Pokazuje również Redditor OhzioCi gracze, którzy chcą zobaczyć coś takiego Bug de Call of Duty: Black Ops Cold War przerywa to Muszą być czujni, aby szukać drabiny, gdy spadają. Gdy znajdą się przed drabiną, powinni złamać spadochron i polecieć w jego stronę.

Nowa mapa do Call of Duty: Black Ops Cold War otrzyma zapowiedź i będzie znajdować się w Miami

Jak pokazano w klipie OhhZio, gracze uderzający w drabinę z góry nie umrą w wyniku zderzenia, ponieważ drabina przerywa ich upadek. Im wyższy poziom, tym więcej boostów otrzymają gracze po upadku.

Po wejściu na drabinę gracze mogą się wspinać i skakać. W ten sposób gra zrozumie, że gracz nigdy nie wylądował, więc może poruszać się w powietrzu z taką samą prędkością, jaką miał, gdy spadł na drabinę. Jak dotąd, Triarcha Nie skomentował tej sprawy, ale oczekuje się, że wkrótce pojawi się łatka, która naprawi ten błąd.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *