Black Shark wprowadza na rynek własny mobilny system chłodzenia z MagSafe, idealny dla iPhone’a 15 Pro

Black Shark wprowadza na rynek własny mobilny system chłodzenia z MagSafe, idealny dla iPhone’a 15 Pro

Black Shark odnowił swój katalog urządzeń o cztery nowe produkty.

Nowy przenośny system chłodzenia Black Shark jest kompatybilny z MagSafe

Czarny rekinchińska marka telefonów komórkowych i akcesoriów, na której koncentruje się gry Xiaomi wypuściło na rynek nową grupę urządzeń kilka miesięcy po prezentacji swojego najnowszego smartfona, Black Shark 5 Pro, i przy tej okazji firma skupiła się na… Akcesoriai uruchomił Kontroler gier, słuchawki, inteligentny zegarek A może ciekawsze, System chłodzenia Do smartfonów zgodnych z MagSafe.

To ostatnie pojawia się w czasie, gdy nowe iPhone’y 15 Pro i 15 Pro Max są w centrum kontrowersji ze względu na problemy z przegrzewaniem.

Black Shark MagCooler 3 Pro, mobilny system chłodzenia zgodny z MagSafe

Czarny Shark Mag Color 3 Pro

MagCooler 3 Pro mocowany jest z tyłu smartfona i jest w stanie obniżyć jego temperaturę dzięki wbudowanemu wentylatorowi

MagCooler nie jest pierwszym akcesorium tego typu, jakie widzieliśmy na rynku. W rzeczywistości, Skaner Już od jakiegoś czasu ma w swoim katalogu mobilny wentylator kompatybilny z MagSafe.

W przypadku modelu Black Shark jest to możliwe Znacząco obniż temperaturę Dzięki połączeniu różnych technologii chłodzenia. Ponadto można nim sterować za pomocą aplikacji. Rekin ArsenaluJest dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida.

od tego czasu Kompatybilność z MagSafe Dla iPhone’a, kompatybilny z każdym modelem wyposażonym w tę technologię, w tym z nowszymi modelami iPhone’a 15 Pro i Pro Maxa. Suplement Można go już kupić na stronie internetowej marki W cenie 39,90 dolarów.

Kontrolery, słuchawki, a nawet smartwatch: katalog Black Shark został odnowiony

Oprócz wprowadzenia na rynek akcesorium chłodzącego do telefonów komórkowych, marka również wykorzystała okazję Przyjrzyj się swojemu katalogowi Wraz z trzema innymi zupełnie nowymi produktami.

On Plansza do gry Zielony Duch jest nowe Konsola do gier HD Zawiera baterię 1000 mAh i jest kompatybilny z systemami Android, iOS, Nintendo Switch i PC. Kiedy Cena 99,90 dolarów.

Gamepad Black-Shark-Ghost Green

Gamepad Black Shark Green Ghost w kolorze czarnym

Podobnie chińska firma powraca do dziedziny audio z Słuchawki Lucyfer Słuchawki bezprzewodowe W uchu Do Mniej niż 40 dolarów Wyposażony w przetworniki 16,2 mm, wodoodporność i łączność Bluetooth 5.3.

Słuchawki Black Lucyfer Shark

Słuchawki Black Shark mogą zapewnić do 28 godzin zasięgu

Wreszcie Black Shark nas zaskoczył inteligentny zegarek neoseo, On Czarny Rekin S1 mniej niż 50 dolarówDzięki stonowanej czarnej konstrukcji zapewnia Kolorowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 calaObsługuje połączenia Bluetooth, całodobową aktywność fizyczną i monitorowanie stanu zdrowia oraz metalową konstrukcję.

Wszystkie produkty nowe Można rezerwować już od dziś Na swojej oficjalnej stronie internetowej wkrótce trafi do sprzedaży w Europie i Stanach Zjednoczonych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *