Błąd WhatsApp: Jak wyłączyć irytujące powiadomienia zgłaszane przez tysiące użytkowników

Najpopularniejsza na świecie aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych przysparza użytkownikom wielu kłopotów, ponieważ znak „Możesz mieć nowe wiadomości” pojawia się sporadycznie i bez wyjaśnienia.

Zasadniczo aplikacja informuje, że minęło trochę czasu bez możliwości prawidłowego połączenia i że możesz nie otrzymywać powiadomień o wysyłanych przez nią wiadomościach. Dzieje się tak z wielu powodów i dlatego ma różne możliwe rozwiązania.

Czasami zostawiamy smartfon na długi czas bez zwracania na niego uwagi i bez wyraźnego powodu synchronizacja danych w tle nie działa zgodnie z przeznaczeniem.

Dlatego jest to możliwe, jeśli pojawi się powiadomienie „Możesz mieć nowe wiadomości”, po otwarciu WhatsApp połączenie zostanie przywrócone i otrzymasz wszystkie wiadomości razem.

Jednak możliwe jest również, że problem nie zostanie rozwiązany po prostu przez zalogowanie się do usługi przesyłania wiadomości. Rozważ więc inne kwestie.

Przede wszystkim, jeśli jesteś podłączony do sieci Wi-Fi, musisz kontrolować, czy może ona uzyskać dostęp do Internetu. Jest to niezbędny krok, ale pozwala szybko usunąć typowy problem z listy.

Jeśli połączenie internetowe działa poprawnie, musimy sprawdzić inne aspekty, które obejmują naszą konfigurację WhatsApp i telefonu komórkowego.

Na przykład upewnij się, że masz wystarczającą moc baterii, aby synchronizacja danych w tle działała normalnie. Na wielu urządzeniach ta funkcja jest ograniczona, jeśli oszczędzanie baterii jest włączane automatycznie; Zwykle dzieje się tak, jeśli masz mniej niż 10-15% energii.

Jeśli Twoje ustawienia WhatsApp są związane z ograniczeniem wykorzystania danych, czy to z sieci komórkowych, czy Wi-Fi, możesz często widzieć powiadomienie „Możesz mieć nowe wiadomości”. Upewnij się, że w aplikacji nie ma ograniczeń połączenia.

Możesz to sprawdzić, wprowadzając ustawienia swojego smartfona i zarządzając aplikacją. Pamiętaj, że jeśli pozwolisz WhatsApp łączyć się bez ograniczeń, możesz zauważyć wzrost zużycia danych mobilnych.

W każdym razie różni się to również w zależności od kraju, ponieważ jest wielu operatorów telefonicznych, którzy uruchamiają WhatsApp, aby nie zużywać danych z planów, które kupują ich klienci

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *