Blizzard otrzymał pozew w wysokości 1 miliona dolarów po zamknięciu swoich serwerów gier w Chinach

w ciągu ostatnich miesięcy, graczy w Chinach Nie można uzyskać dostępu do zawartości Amerykański deweloper Blizzard Entertainmentponieważ firma przestała udostępniać część swoich treści w kraju azjatyckim.

Overwatch 2, Hearthstone i World of Warcraft – bardziej znany jako WoW-, to gry, które pozwalają użytkownikom Walka z potworami w średniowiecznym świecie „Azeroth”. Jedną z jego głównych cech jest to, że jest to gra online, w której każdy uczestnik staje się postacią z gry wideo.

Rozrywka Blizzarda Przybył do Chin ponad dwie dekady temu i po nieudanej próbie osiągnięcia porozumienia Korporacja technologiczna NetEaseWyłącz serwery dla tych gier.

powiązane tematy

Ze swojej strony i po stracie milionera, NetEase pozwanyGdzie twierdzi, że jest wydawcą gier wideo odszkodowanie w wysokości 300 milionów juanów, Użytkownicy tracą ją, wyłączając jej serwery.

Możesz też przeczytać: Pojawił się długo wyczekiwany zwiastun Unrecord, gry wideo z najbardziej realistyczną grafiką.

Z drugiej strony, Użytkownicy gier wideo wymienionych za pośrednictwem Weibo -Chińska sieć społecznościowa podobna do Twittera- Nie czują się komfortowo opuszczając firmęz komentarzami typu: „Kiedy się obudziłem, nadal nie chciałem się z tym pogodzić”, „Płakałem całą noc przez sen, bo gra się zawiesiła. Śniło mi się, że płakałem w środku lekcji” i „Ja straciłem swoją pierwszą miłość, World of Warcraft”.

Ale, Amerykańska firma niedawno oświadczyła, że ​​odwołała się od pozwu do NetEase, bez osiągnięcia jakiegokolwiek porozumienia.

Może Cię to zainteresować: oto Minecraft Legends, gra, która zagraża kreatywności Mojanga

Podobnie rzecznik firmy Blizzard powiedział CNN:Nasze zaangażowanie w graczy w Chinach pozostaje silnez którym nadal współpracujemy Tencent dystrybuuje Call of Duty: MobileA także prowadź aktywne rozmowy z potencjalnymi partnerami Resume popularnego dramatu franczyzowego Blizzarda.

Alejandry Hernandez Torres

Wpisz zakres liczbowy

czas

Więcej wiadomości w EL TIEMPO

Tony Hawk ujawnia imponującą wypłatę, jaką otrzymał za swoje gry wideo

Twitter przywraca niebieską weryfikację dla niektórych kont

Wytyczne dotyczące wykorzystania głównych sieci społecznościowych w biznesie

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *