Bloodforged Stealth w Diablo 4 i sztuczki, aby ukończyć Rzeźnię Zira

Bloodforged Stealth w Diablo 4 i sztuczki, aby ukończyć Rzeźnię Zira

Dajemy Ci kilka wskazówek, jeśli chcesz ukończyć Rzeźnię Zira w Diablo 4 i pomóc Ci zdobyć główny przedmiot związany z tym doświadczeniem: Herb Wykuty we Krwi.

On Rzeźnia Zir To jedno z największych wyzwań, którym musimy stawić czoła w Diablo 4 i nowszych wersjach. To wyzwanie jest przeznaczone dla najtwardszych graczy, ale nie zaszkodzi wcześniej wiedzieć, z czym będziesz się musiał zmierzyć.

Zostawiamy Państwu kilka najważniejszych informacji, jeśli chodzi o zrozumienie rzeźni Zir. Diablo 4 Oraz różne wskazówki, jak skutecznie je pokonać.

Jak zdobyć pieczęć wykutą w krwi w Diablo 4 i sztuczki, aby ukończyć Rzeźnię Zira w sezonie 2

Gdy osiągniesz 4. poziom świata i skompletujesz sezonowy magazyn gry, odblokujesz przepis na utworzenie pliku Pieczęć wykuta we krwiprzedmiot wymagany do wejścia do rzeźni Zir.

Aby utworzyć ten przedmiot, będziesz potrzebować Ukryty kurz Za wykucie go w okultystycznym świecie Kid Bardo. Stealth Dust uzyskuje się poprzez wykorzystanie świata okultystycznego do przerzucenia Pieczęci Koszmaru na dowolnym poziomie. Kiedy już to zrobisz, możesz użyć ukrycia, aby rozpocząć wyzwanie.

Ukończenie pierwszego poziomu tego lochu pozwoli ci zdobyć Avatara Łzy krwi. Aby móc przystąpić do testu, ważne jest, aby osiągnąć poziom 100, aby mieć większą szansę na zdanie testu. Pamiętaj o tym:

  • nie umieraj: Śmierć w rzeźni zerowej automatycznie cię potępia. Najlepiej wybrać się samemu lub z co najwyżej jednym innym graczem.
  • Poszukaj kompilacji opartych na przetrwaniu: Musisz bardzo dobrze budować swoją odporność, nosić potężne eliksiry i bawić się umiejętnościami, które zapewniają ci ochronę. Łotrzyk potrafi dobrze unikać obrażeń.
  • Zabij tyle, ile możesz: Ten test to wyścig z czasem. Masz tylko 10 minut, więc lepiej mieć dużą siłę niszczycielską, jeśli chcesz dostać się do finałowego bossa.

Zajrzyj do naszego przewodnika po klasach Diablo 4 dla Rzeźni Zira: Najlepsze konfiguracje i umiejętności dla tego lochu lub Najlepsza konfiguracja nekromanty z drugiego sezonu Diablo 4 dla tego wyzwania. Czy udało Ci się już go ukończyć?

Nie przegap naszych przewodników na temat Sezonu 2, takich jak bardziej zepsuta wersja wzmacniająca Czarodziejkę lub wersja Diablo 4 Sezon 2, dzięki której zadasz bossom 300% więcej obrażeń. Istnieje kilka konfiguracji „petunik”.

Na przykład tutaj zostawiamy listę klas pierwszego poziomu, które umożliwiają szybkie awansowanie w Sezonie Krwi. Jakie są najpotężniejsze klasy obecnie w Diablo 4? Odpowiadamy na to pytanie i podpowiadamy pięć rzeczy, których powinieneś unikać w drugim sezonie Diablo 4.

  • Path of Exile 2 nie ma czego pozazdrościć w Diablo 4, a jego nowa klasa pokazuje to aż nadto wyraźnie: rozwój najemników i zbliżająca się ekspansja

Platformy:

Komputer, Playstation 4, Xbox One

Dowiedz się o nim więcej David Rodriguez, autor W tym artykule.

przysługa jak pracujemy W konsolach hobbystycznych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *