Bloomberg mówi, że PlayStation Game Pass zostanie wydany w przyszłym tygodniu

Meksyk /

Po miesiącach bez wieści o rzekomych GamePass Od Play StationA SpartakusA Bloomberg Wydał bardzo ciekawe informacje dla wszystkich, którzy mają w domu jedną z konsol Sony. Według raportu sporządzonego przez Jason Schrearer Service Zostanie wydany w przyszłym tygodniu.

Niektóre źródła bliskie firmie powiedziały Scherererowi, że Spartakus Mieć jako celowanie Walcz łeb w łeb dzięki przepustce Game Pass of X-Boxktóry ma już 25 milionów subskrybentów na całym świecie.

Według Bloomberga Usługa, którą zapewni PlayStation będzie połączeniem PS Plus i PS Now, choć z kilkoma interesującymi niuansami. ten Zapewni najtańszą subskrypcję tylko usług PlusTen Przeciętny pozwoli pobrać treść z Obecnie Wreszcie Najdroższy plan dać mogąc po indeks Od gry w chmurzeA Oprócz wydawania demtak jak w przypadku EA gra.

Jednak jeden z punktów, w których Spartacus nie zamierza konkurować z Xboksa niektórymi nowościamiod usługi PlayStation nie chciałem tego Rozważaćlub pokaż w twojej grupie Możliwość Od Graj w najnowsze tytuły, które posiadasztak jakby stało się to na abonamencie Microsoft.

Schrearer potwierdza, że ​​przed końcem marca Spartakus zostanie oficjalnie ogłoszony, co bardzo różni się od tego, co wskazywał wówczas Jeff Grob (dziennikarz bardzo związany z grami wideo), który potwierdził, że usługa ruszy pod koniec lutego. Obaj wykonali ruch, a raport Bloomberga już za kilka dni będzie miał rację lub błąd.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.