Bogowie, ninja i animacje pojawiają się na PlayStation

inny miesiąc, PSplus Firma Sony dostarcza nam gry, które możemy dodać do naszej biblioteki. Oczywiście tym razem luksusowy zespół wieńczy pierwszą połowę roku. z Trzy znane pseudonimy W zanadrzu szósty miesiąc roku zapowiada solidny skład.

Zanim zaczniesz z rozgrywkami w tym miesiącu, pamiętaj, że majowe gry nadal obowiązują. Jeśli jeszcze z nimi nie skończyłeś, Masz czas do szóstego dnia (czyli jak zwykle w następny wtorek), aby móc to zaaranżować. Możesz zobaczyć, w czym są Publikacja, którą im dedykujemy.

Gry PS Plus na czerwiec 2022 r.

God of War zaskakuje łamiąc wykresy

PS Plus czerwiec 2022

Czerwiec zaczyna się mocny Bóg wojny, najnowszy tytuł sagi Kratos. z przygodą Bardziej osobisty i formalny, to jedna z najlepszych ekskluzywnych gier PlayStation, która teraz trafia do Plusa dla wszystkich subskrybentów. Oczywiście jeden z najlepszych bonusów oferowanych przez Sony w ostatnich miesiącach, z których możesz korzystać na swoim PS4.

Naruto do Boruto: Shinobi Striker

PS Plus czerwiec 2022

Ta gra walki Dla maksymalnie 4 graczy jest idealny Jeśli jesteś fanem Naruto Lubisz grać w gry online ze znajomymi. Ponadto, jeśli chcesz stworzyć własnego ninja, tytuł oferuje kilka opcji dostosowywania, aby łatwo go rozbudować. Możesz w nią zagrać na PlayStation 4.

Nickelodeon All Star Brawl

PS Plus czerwiec 2022

ostatni mecz Na liście znajduje się również wersja, która ma dwie wersje. Zarówno na PS4, jak i PS5 będziesz mógł grać ogromną liczbą postaci z Nickelodeon w bardzo ekscytującej imprezowej bijatyce. Ponownie, podobnie jak Naruto to Boruto, jest to idealna gra, jeśli chcesz grać online i skorzystać z subskrypcji PS Plus.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.