Bohater Final Fantasy XVI na PAX ze zwiastunem i godziną rozgrywki

Bohater Final Fantasy XVI na PAX ze zwiastunem i godziną rozgrywki

Final Fantasy XVI Miał wybitną obecność w wschodnia paczkawydarzenie związane z grami wideo, które odbyło się w Bostonie w ten weekend, poprowadzone przez producenta Naoki Yoshidę i dyrektora ds. lokalizacji Michaela Christophera Koji Foxa z gry Square Enix na PlayStation 5.

Podczas godzinnej prezentacji mogliśmy zobaczyć więcej rozgrywki niż kiedykolwiek wcześniej z Final Fantasy XVI, nowego zwiastuna i przejrzeć założenia gry, historię, postacie, system walki w czasie rzeczywistym…

Po pierwsze trailer który masz na tych liniach jest jak „wycieczka” balistanowe królestwo podzielone na sześć narodów, ale pochłonięte wojną o kontrolę nad magicznymi kryształami.

Środowiska są bardziej zróżnicowane i rozległe niż kiedykolwiek wcześniej, można je eksplorować, jeżdżąc na Chocobo, aby uzyskać większą elastyczność, a w ich miastach i zamkach spotkamy ludzi z Sześciu Królestw, cierpiących z powodu zniszczeń wojennych w Final Fantasy „Więcej dla dorosłych”z wpływami Gry o Tron.

Cały gameplay z pokazu Final Fantasy XVI na PAX East

wideo

Prezentacja Final Fantasy 16 na PAX 23: rozgrywka i przegląd nowej gry

Tutaj zostawiamy wam wybór 20 minut rozgrywki z programu PAX, który trwał w sumie godzinę.

W przedstawionym w rozmowie gameplay’u pokazali wiele zdjęć swojego systemu walki, który niemal zamienia go w hack-slash diabeł może płakać (W rzeczywistości w grze występuje epicki projektant bitew firmy Capcom, Ryota Suzuki.)

Eikons jest odpowiednikiem przywołania (Feniks, Śiwa, Tytan, Garuda, Lewiatan, Bahamut, Odyn i Ramuh), że najpierw będziemy musieli ich pokonać jako bossów, a potem będziemy mogli ich użyć w walce z wieloma możliwościami tworzenia kombinacji.

Clive’a Rosefielda To on jest głównym bohaterem, spadkobiercą rodziny królewskiej jednego z królestw Valisthii, aw tej historii zobaczymy, jak dorasta przez dziesięciolecia, od 15 roku życia. Wydaje się, że jest jednym z najbardziej „okrutnych” bohaterów sagę, ale na szczęście będzie miał bardzo pożytecznego psa…

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji (w tym ogólne podsumowanie Final Fantasy XVI ze słowami Yoshi-P i okrzykami publiczności), możesz zobaczyć tutaj Pełna prezentacja w języku angielskimi pamiętaj o tym Final Fantasy 16 Na zewnątrz 22 czerwca na PS5!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *