Bomba: Lewandowski opuści Bayern Monachium

Według Sky, polski napastnik nie będzie kontynuował gry, a to wydaje się Realowi Madryt, który w przeszłości bardzo chciał go podpisać.

Sky Sports Germany ogłosiło możliwość odejścia napastnika Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium, sytuacja, która zmienia panoramę przyszłego rynku i otwiera nowy scenariusz dla Realu Madryt, który próbował go już wcześniej podpisać.

W wieku 32 lat polski napastnik wypowiada kontrakt do 2023 roku, ale zespół przejdzie proces restrukturyzacji (zmienił już DT), co wielu nieszczęśliwe sprawiło. W ten sposób zarządzano już potencjalną ceną około 80 milionów dolarów.

Agent Lewandowskiego, Benny Zahavi, słucha różnych występów z różnych europejskich klubów. Ponadto wiadomo, że niemiecki zespół chce zebrać pieniądze w związku z kryzysem gospodarczym i jest zrozumiałe, że gwiezdny baran uderzający w szczyt prawdopodobnie nie podniesie się do niego ponownie ze względu na swoją starość, więc może być jego dobrze. Czas cię sprzedać.

W 2014 roku Madryt złożył ofertę, ale jego transfer nie doszedł do skutku. Wtedy wygasł jego kontrakt z Borussią Dortmund i nie został przedłużony. Ale Bayern wszedł do gry i zdołał podpisać wcześniejszą umowę, która zmusiła go do zapłacenia grzywny w wysokości 23 milionów dolarów, jeśli nie dotrze do króla Bawarii. Ostatecznie Real Madryt postanowił nie płacić tej kwoty i opcja zniknęła.

Dużym celem Florentino Pereza jest Mbappe, ale jego wysoka cena rynkowa przy wrogiej sytuacji ekonomicznej może ponownie otworzyć drzwi Lewandowskiemu.

Zobacz także: „Nic nie jest cudem, to jest praca”, powiedział Zidane w środku skomplikowanego sezonu Realu Madryt.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *