Borràs uważa, że ​​Katalonia to Polska przez Mª Jesús Cañizares.

Procesywizm staje się trudniejszy do wdrożenia. Przepraszam za zwolnienie. Skoro ruch niepodległościowy dokonał tak wielu astronautów, pogratulujmy sobie naszej umiejętności zaskakiwania. Czasy końcowe Kasikoda Z gwiazdą Laura BorasMarszałek parlamentu starał się zmienić regulamin Pokoju Nauki, aby uchronić się przed ewentualną dyskwalifikacją. Jak wiadomo, osoba, która chce prowadzić Gents Per Catalonia (JxCat) jest badana pod kątem prognozowania, oszustw administracyjnych, oszustw finansowych i fałszowania dokumentów. Ale Borràs ryzykuje, a po zmierzeniu się z tym pokerem Korupcja, Szukaj pozwanego, nakazując reformę dyscyplinarną zgodnie z prawnikami Parlamentu Położyła na sobie palec po tym, jak Xavier odrzucił Muro – Sekretarz Generalny Izby, który sprzeciwił się przełomowemu atakowi z 6 i 7 września – i skuteczne odwołanie Joanna RidovByły piśmienny major, obecny dyrektor Instytutu Studiów Samorządowych i ten, który postawił stopę w kurzu przed dziwaczną wizytą prezydenta.

Biuro kontroli potwierdza, że ​​sędziowie byli podejrzliwi, a separatysta obniżył umowy na korzyść przyjaciela. Mimo to JxCat wystawił ją jako swoją kandydatkę, najpierw zajmując pierwsze miejsce na liście w wyborach 14F, a następnie przez nich usunięty. Carlosa Puigdemonta, Przyjdź na ratunek. Boras, który szczyci się tym, że jest skrajną feministką, był cichy, ale jak wtedy komentował, nieco fantazyjny gest. Ponieważ liberałowie zostali również uciszeni przez atak kobiety, w tym przypadku królowej Leticji, przez ich czołowych komików, Jaira Domingueza i Louisa Jutklera, Alias பேயு. Po długiej historii wyśmiewania i poniżania każdego, kto nie jest za wolnością, te żarty stały się tematem rozmów miasta i kpiną z pedofilii.

„Zostali wybrani z jednym procentem głosów, co pozwoliło im rządzić, ale nie zmieniać konstytucji. Dlatego, aby usprawiedliwić łamanie prawa, partia przestała używać aktualnych argumentów politycznych i zaczęła identyfikować przeciwników egzystencjalnych” pisał historyk i publicysta. Anne Applebam W jego książce Upadek demokracji. Osłabienie dyktatury. Nie, nie mówimy o Giants per Catalonia, ERBN i jej Szybkiej Jednostronnej Deklaracji Niepodległości (TUI), której czwartą rocznicę obchodził wczoraj Boras. Cytat odnosi się do prawa i sprawiedliwości Skrajne prawo Kto rządzi w Polsce, a kto jest na skraju wydalenia tego kraju z UE.

To paradoksalne Carlos Puigdemont porównuje Polskę z Hiszpanią w sprawach sądowych, Boras kopiuje dyktaturę skrajnej prawicy W tym kraju, w którym ERC i CUP porzuciły próbę spisku regulacyjnego. Obraźliwy marszałek parlamentu Katalonia Polska, korzystając z limitu medialnego, jaki zapewnia jego pozycja instytucjonalna, uważa, że ​​nie jest to spektakl komediowy o tej samej nazwie – osłabia go separatystyczne barbarzyństwo po pierwszym etapie zwycięstwa – ale gdzie jest kraj? Skrajna prawica polaryzuje, tworzy teorie spiskowe, podgrzewa media społecznościowe, stymuluje tęsknotę za przedefiniowaniem pojęcia narodu i Jest tylko na korzyść swoich zwolenników. Jego oświadczenia o aresztowaniu nieudanego pojazdu pod wpływem alkoholu i jego wspólnika Pokój Bitewny, Józef CostaPonieważ odmówił zeznań, został postawiony przed sędzią w Mozambiku, gdzie kolonializm firm realizowanych przez partię Puigdemont jest obfity.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *