Boston planuje uruchomić własną aplikację cyfrowej karty szczepionek

Boston planuje uruchomić własną aplikację cyfrowej karty szczepionek

W sobotę, kiedy kilka firm z Bostonu ma pozwolenie na podanie szczepionki, urzędnicy miejscy przygotowują się również do uruchomienia własnej aplikacji cyfrowej karty szczepień. Plan „B Together” burmistrz Bostonu Michelle Wu wymaga od klientów i personelu okazania dowodu szczepienia w celu wejścia do niektórych pomieszczeń, w tym do restauracji, barów, klubów nocnych, centrów fitness i rozrywki. Wiele z poszkodowanych firm miało już wymagane znaki zawieszone w oknach frontowych. Urzędnicy miejscy twierdzą, że nadchodząca aplikacja „B Together” pozwoli jednostkom przechowywać rejestry szczepień dla siebie, dzieci lub członków rodziny. Oczekuje się, że sklepy z aplikacjami zostaną uruchomione w sobotę z obsługą języka angielskiego, hiszpańskiego i uproszczonego chińskiego. Pojawią się dodatkowe języki. Jak twierdzą urzędnicy, aplikacja jest wzorowana na nowojorskiej aplikacji „NYC COVID SAFE” i została opracowana przy pomocy firmy Qlarion z Wirginii. Urzędnicy z Bostonu powiedzieli, że nowa aplikacja będzie przechowywać dane tylko lokalnie na urządzeniu użytkownika i nie będzie śledzić lokalizacji użytkowników ani udostępniać danych innym podmiotom. Gubernator Charlie Baker ogłosił w poniedziałek inny cyfrowy system kart szczepień, który zaszczepione osoby w Massachusetts mogą pobrać i pobrać na swoje smartfony. To narzędzie jest oparte na standardzie SMART Health Card, z którego korzysta już kilka innych państw. System stanowy potwierdza dane osoby w systemie informacji o szczepieniach stanu Massachusetts i generuje kod QR, który można zapisać, a następnie zeskanować za pomocą aplikacji w celu weryfikacji. Zachęca się firmy i lokale korzystające z systemu państwowego do sprawdzania zeskanowanego kodu gościa z inną formą identyfikacji. Urzędnicy bostońscy twierdzą, że firmy nie muszą weryfikować drugiej formy identyfikacji. Oprócz cyfrowych kart szczepień Boston polecił firmom akceptowanie fizycznej karty, cyfrowego obrazu karty szczepionki lub obrazu innego oficjalnego rejestru szczepień, a zarówno Brooklyn, jak i Salem ogłosiły zasady dotyczące wymagań szczepień podobnych do Bostonu. Baker wyraził swoje niezadowolenie z nakazów, ale powiedział, że uważa, że ​​karty cyfrowe są ważnym narzędziem.

W sobotę, kiedy kilka firm z Bostonu ma pozwolenie na podanie szczepionki, urzędnicy miejscy przygotowują się również do uruchomienia własnej aplikacji cyfrowej karty szczepień.

Burmistrz Bostonu Michelle Wub razem„Plan wymaga od klientów i pracowników okazania dowodu szczepienia w celu wejścia do niektórych miejsc w pomieszczeniach, w tym restauracji, barów, klubów nocnych, centrów fitness i rozrywki.

Wiele z poszkodowanych firm miało już wymagane znaki zawieszone w oknach frontowych.

Urzędnicy miejscy twierdzą, że nadchodząca aplikacja „B Together” pozwoli jednostkom przechowywać rejestry szczepień dla siebie, dzieci lub członków rodziny. Oczekuje się, że sklepy z aplikacjami zostaną uruchomione w sobotę z obsługą języka angielskiego, hiszpańskiego i uproszczonego chińskiego. Pojawią się dodatkowe języki.

Aplikacja jest wzorowana na aplikacji „NYC COVID SAFE” dla Nowego Jorku i została opracowana z pomocą Virginii GaleonPowiedzieli urzędnicy.

Urzędnicy z Bostonu powiedzieli, że nowa aplikacja będzie przechowywać dane tylko lokalnie na urządzeniu użytkownika i nie będzie śledzić lokalizacji użytkowników ani udostępniać danych innym podmiotom.

w poniedziałek, Gubernator Charlie Baker ogłasza inny cyfrowy system kart szczepionek Osoby zaszczepione w Massachusetts mogą go pobrać i pobrać na swój smartfon. To narzędzie jest oparte na Karta zdrowia SMART Standardowy i jest już używany w wielu innych krajach.

System stanowy potwierdza dane osoby w systemie informacji o szczepieniach stanu Massachusetts i generuje kod QR, który można zapisać i sprawdzić później za pomocą aplikacji weryfikacyjnej.

Zachęca się firmy i lokale korzystające z systemu państwowego do sprawdzania zeskanowanego kodu gościa z inną formą identyfikacji.

Urzędnicy bostońscy twierdzą, że firmy nie muszą weryfikować drugiej formy identyfikacji.

Oprócz cyfrowych kart szczepień Boston polecił firmom akceptowanie fizycznej karty, cyfrowego zdjęcia karty szczepionki lub obrazu innego oficjalnego rejestru szczepień.

Brooklyn i bezpieczna Obaj ogłosili zasady dotyczące wymagań szczepień podobne do tych z Bostonu. Baker wyraził swoje niezadowolenie z nakazów, ale powiedział, że uważa, że ​​karty cyfrowe są ważnym narzędziem.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *