Boże Narodzenie WhatsApp: Jak umieścić świąteczny kapelusz 2021 na ikonie aplikacji?

napisałem w trendy ten

Brakuje nam dni Boże Narodzenie 2021 Przyjechałeś i wiemy, że wiele osób uwielbia te grudniowe daty, więc jeśli już czujesz grudniowy nastrój, co powiesz na konwersję swojej ikony WhatsApp na tę okazję?!

Tutaj powiemy Ci krok po kroku, jak umieścić plik Świąteczna CZAPKA 2021 w Ikona Najpopularniejsze komunikatory internetowe na świecie.

Aby to zrobić, musisz pobrać aplikację ”Wyrzutnia NovaDostępne na urządzenia z Androidem, umożliwia między innymi dostosowanie pulpitu mobilnego, stacji dokującej, szuflady aplikacji, a ostatecznie całego aspektu systemu operacyjnego WhatsApp.

Krok po kroku: Jak umieścić świąteczny kapelusz na ikonie WhatsApp?

  • Pobierz Nova Launcher za darmo ze Sklepu Play; Istnieje również inna opcja płatności, Nova Launcher Prime
  • Zainstaluj aplikację, a gdy to zrobisz, pojawi się podstawowa konfiguracja programu. Tam musisz kliknąć „Utwórz nowy projekt”, a następnie wybierz motyw „Jasny”, „Ciemny” lub „Dynamiczny”.
  • Po zainstalowaniu aplikacji musisz otworzyć przeglądarkę internetową w telefonie komórkowym i pobrać ten obraz: „Świąteczne logo WhatsApp”.
  • Następnie musisz otworzyć aplikację Nova Launcher, aby wyraźniej zobaczyć, jak ikona motywu będzie wyglądać na pulpicie Twojego telefonu komórkowego. Musisz przejść do aplikacji i wyszukać WhatsApp
  • W WhatsApp naciśnij i przytrzymaj ikonę przez kilka sekund. Otworzy się małe okno z różnymi opcjami. Musisz kliknąć „Edytuj”.
  • Tam możesz zmienić nazwę aplikacji i ikonę, w tym celu kliknij ikonę i wybierz drugą opcję, która mówi „Wyszukaj obraz w galeriach mobilnych”.
  • Po przejściu do galerii mobilnych znajdź pobrane wcześniej zdjęcie świątecznego logo WhatsApp, edytuj wymiary zgodnie z własnymi upodobaniami i zapisz je.
  • Teraz za każdym razem, gdy uruchomisz Nova Launcher, zobaczysz ikonę WhatsApp ze świątecznym kapeluszem.

Śledź Heraldo Binario w Google News, kliknij tutaj.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *