Brama łącząca Polskę i Litwę: most, który wygląda z przyszłości – El Sol de Tampico

Brama łącząca Polskę i Litwę: most, który wygląda z przyszłości – El Sol de Tampico

Mieszkańcy miast Wilna w Litwa Lublin in Polska Może faktycznie podróżować między obiema lokalizacjami przez bramę, która jest połączona od kilku tygodni, co niewątpliwie wydaje się być przyszły.

To jest opłacane przez organizację Jedź do Wilna Który sponsoruje rozwój i działanie sprzętu, za pomocą którego rozwija się ta komunikacja między mieszkańcami obu krajów.

Jak wyglądał projekt?

Według przedstawicieli tej grupy postawili dwie absolutnie identyczne bramy w dwóch miastach wchodzących w skład projektu, który w tej chwili obejmuje tylko dwie dzielnice.

Wspomniana infrastruktura polega na poprawie komunikacji między regionami; Pomimo tegowylot„Nie da się go ominąć, jeśli pozwala nam na bieżąco obserwować, co dzieje się w pobliskich lub pobliskich miastach, takich jak Wilno na Litwie czy Lublin.

To może Cię zainteresować: Maszyny nie będą w stanie tego zrealizować

Należy zauważyć, że oba regiony dzieli od siebie ponad 600 km, ale łączy je wiele wspólnego, jak kultura, gastronomia, a nawet więzi rodzinne.

Czy mogą się teleportować?

Odpowiedź brzmi: nie, tej pracy nie da się wykonać jak w serialach czy filmach, ale fakt, że za pomocą ekranu można oglądać na żywo to, co dzieje się na obszarze dziesiątek, a może tysięcy kilometrów, otwiera te drzwi. wyobraźni ludzi.

Możesz również przeczytać: Skończyły Ci się kody QR? Tutaj wyjaśniamy ci to

Jak to działa?

Według jego twórców, te dwie kamerki na każdej stronie są połączone z Internetem, co generuje z nim rodzaj wideorozmowy, ale bez rozmówców.

Ten rozwój, który w rzeczywistości jest eksperymentem społecznym, ma ponad pięć lat pracy inżynierów z Politechnika Wileńska Kto wybrał krąg, aby nadać portalowi więcej realizmu.

Czy projekt się rozwinie?

Projekt ten może w każdej chwili rozszerzyć się na inne lokalizacje w Europie i w tym celu analizowane są możliwe opcje.

Subskrybuj cyfrową edycję El Sol de Tampico tutaj

Przede wszystkim biorą pod uwagę, że to ćwiczenie komunikacyjne zachęca do zbliżania się mieszkańców miast starożytnego kontynentu poprzez to wylotktóry już z oglądania mangi wygląda jak sama przyszłość, jednak tylko na razie Wilno w litewski s Lublin Mogą w nim żyć.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *