Brąz dla Joaquina Iglesiasa i Diego Pinheiro w Maratonie Europejskim

Maraton Europejski w Danii powrócił z dwoma medalami w gwarze galicyjskiej drugiego dnia turnieju. Pierwszego dokonał kajakarz w Pontevedris Diego Pinheiro W wyścigu C1 do lat 23. Pinheiro, w szeregach EP Ciudad de Pontevedra, stanął na podium w swojej pierwszej międzynarodowej imprezie. Diego Pinheiro zainwestował 1:55:59.12 w ukończenie sześciu okrążeń i pięciu staników, które stanowiły próbę ukończenia testu na uznanym trzecim miejscu za zawodnikami Adrianem Klosem z Polski i Matti Zsedim z Węgier.

Joaquin Iglesias.


Drugi medal tego dnia zdobył zielony wioślarz Joaquin Iglesias W regatach K1 do 23. Po ciężkiej walce o złoty medal Iglesias musiał zadowolić się brązem, który zdecydowanie smakował jak złoto. To drugi medal Mistrzostw Europy dla Joaquina, który minął linię mety zaledwie dziewięć sekund za zwycięzcą, którym był ostatecznie Duńczyk Nikolai Thomsen, i pięć sekund za srebrnym medalistą Charlesem Smithem.

Turniej trwa do jutrzejszego sporu o kilka konkursów w obecności Galicji.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.